کد خبر: ۶۳۹۸۵۰۰
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۸

معاون وزیر ورزش و جوانان کمک های خیران ورزش یار شهرستان آران و بیدگل را در کشور نمونه دانست.

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،امیر رضا خادم ظهر شنبه، در آیین رونمایی از کتاب «قهرمانان ورزش آران و بیدگل» در باشگاه باستانی حضرت ابوالفضل (ع) آران و بیدگل اظهار داشت: وزارت ورزش و جوانان در تلاش است از خیران ورزشی یار به عنوان ظرفیت و بستر عظیم جامعه برای برطرف شدن خلاها و تکمیل طرح های نیمه تمام ورزشی بهره ببرد.

وی تجلیل از خیران ورزش یار را اتفاق بسیار مبارک عنوان کرد که می تواند مشوق خیران برای ورود به حوزه ورزش و جوانان کشور شود.

معاون حقوقی، امور ورزش و هماهنگی استان های وزیر ورزش و جوانان تجلیل از خیران ورزشیار را که در جهت سلامتی روحی و جسمی جامعه قدم برمی دارند بسیار مهم خواند و تصریح کرد: خیران نیازی به تجلیل ندارند اما حل برخی از مشکلات آنها در راستای اجرای طرح های ورزشی بالاترین تجلیل از آنهاست.

گفتنی است کتاب «قهرمانان ورزش آران و بیدگل» دربرگیرنده اطلاعاتی از احکام قهرمانی، عکس ها، مطالب چاپ شده در جراید و نشریات از قهرمانان و ورزشکاران شهرستان است که در چهار سال با تلاش احمد زارع مقدم و ابوالقاسم معینی گردآوری شده و در دو هزار نسخه به چاپ رسیده است.

پیش از این کتاب «فوتبال آران و بیدگل» با نگاهی به تاریخ فوتبال شهرستان در دو هزار نسخه در سال ۹۲ از این دو مولف به چاپ رسیده بود.

 

انتهای پیام/م

 

مراسم رونمایی از کتاب قهرمانان ورزش آران و بیدگل

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی
لوح صفحه خبر موبایل