کد خبر: ۶۳۹۸۵۳۹
گروه : بوشهر » بوشهر
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۵
مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی خبر داد

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی با همکاری منطقه عملیاتی گازی نار و کنگان پروازهای فرودگاه جم راه اندازی می‌شود.

پروازهای فرودگاه جم راه‌اندازی می‌شودبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر، غلامحسین منتظری ظهر امروز در نشست با مسئولان شهرستان جم با تاکید بر اهمیت توجه به مسئولیت‌های اجتماعی نفت و گاز به مناطق پیرامونی شهرستان جم اظهار داشت: در راستای اجرای مسئولیت‌های اجتماعی، آماده همکاری با مسئولان شهرستان جم در راستای تحقق مطالبات مردم هستیم. منطقه عملیاتی گاز نار و کنگان از مناطق مهم شرکت بهره‌برداری زاگرس جنوبی است. تلاش شده در کنار رسالت اصلی شرکت، به دغدغه‌های مردم و مسئولان شهرستان جم با نگاه مثبت توجه شود.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی با تاکید بر توجه اشتغال جوانان بومی شهرستان جم در حوزه صنعت نفت افزود: در حوزه اشتغال، اولویت با جوانان بومی شهرستان جم است و نگاه ما این است که در زمان جذب نیرو، اولویت‌بندی با لحاظ اولویت نیرو‌های بومی مورد توجه باشد.

منتظری با تاکید بر آمادگی کامل منطقه عملیاتی نار و کنگان برای همکاری برای برقراری پرواز‌ها از فرودگاه جم تصریح کرد: منطقه عملیاتی گازی نار و کنگان با پایبندی کامل به تفاهم منعقد شده، شرایط را برای راه اندازی پرواز‌های فرودگاه جم هموار می‌کند.

انتهای پیام /پ

شرایط را برای راه اندازی پرواز‌های فرودگاه جم هموار می شود

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
برچسب ها
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ایرانسل
عجیب غریب
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی