کد خبر: ۶۳۹۸۵۴۱
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۹
پس از جلسه سازمان تیم های ملی فدراسیون دو و میدانی؛

ترکیب تیم داخل سالن ایران برای حضور در هشتمین دوره رقابت های دو و میدانی داخل سالن ایران مشخص شد.

غیاثی: اعلام ترکیب تیم ملی داخل سالن برای حضور در رقابت های آسیایی تهرانبه گزارش  گروه ورزش باشگاه خبرنگاران به نقل از فدراسیون دو و میدانی، جلسه سازمان تیم های ملی فدراسیون دو و میدانی با هدف بررسی عملکرد ورزشکاران و انتخاب ترکیب تیم ملی داخل سالن ایران برای حضور در هشتمین دوه رقابت های آسیایی که بهمن ماه در تهران برگزار می شود با حضور مجید کیهانی، رئیس فدراسیون، هاشم صیامی، دبیر فدراسیون، پریسا بهزادی، نایب رئیس بانوان، تیمور غیاثی، هادی سپهرزاد و حسین شایان دیگر اعضای سازمان بعد از ظهر امروز در محل فدراسیون پیگیری شد.

 پس از بحث و تبادل نظر اعضا در این جلسه که به مدت 4 ساعت به طول انجامید، تیمور غیاثی، سخنگوی سازمان تیم های ملی در خصوص تصمیم گیری های نهایی در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون دو ومیدانی اظهار کرد: « این نشست را با هدف انتخاب ترکیب تیم ملی داخل سالن کشورمان در مسابقات قهرمانی آسیا در تهران برگزار کردیم و پس از  مشورت اعضا در خصوص عملکرد ورزشکاران در رقابت هایی که پشت سر گذاشتیم به نتایج خوبی هم رسیدیم.»

وی افزود: « در بخش آقایان با توجه به نتایج کسب شده در مسابقات داخلی و خارجی و عملکرد ورزشکاران، سعی شد بهترین ها را برای پوشیدن لباس تیم ملی دعوت کنیم. در بخش بانوان نیز 2 نفر برتر مسابقات داخل سالن قهرمانی کشور و همچنین نفرات برتر رده سنی جوانان را برای حضور در ترکیب تیم دعوت خواهیم کرد. به همین منظور اردوی آماده سازی ملی پوشان در بخش آقایان از روز دوشنبه 25 دی ماه در شهر ارومیه برگزار می شود. من به عنوان سرپرست به همراه هادی سپهرزاد و حسین شایان نیز به عنوان مربیان در این دوره اردویی حضور خواهیم داشت. اردوی بانوان نیز به صورت غیر متمرکز با سرپرستی و نظارت خانم پریسا بهزادی در استان های مرتبط ورزشکاران مدنظر برگزار می شود.»

غیاثی در پایان با اشاره به اعضای تیم ملی داخل سالن در بخش آقایان تاکید کرد: « تعدادی از ورزشکاران نظر مساعد اعضای سازمان تیم های ملی را به خود جلب کردند و حضورشان در ترکیب تیم قطعی است اما برخی از ورزشکاران را نیز به اردو دعوت کردیم تا در این مدت باقی مانده به آغاز مسابقات، پس از ارزیابی نهایی حضورشان را در ترکیب تیم ارزیابی کنیم.»

ورزشکاران (آقایان) دعوت شده به اردوی تیم ملی داخل سالن ایران به شرح زیر هستند:

60 متر: حسن تفتیان، رضا قاسمی و محمد چشمه زار

60 متر بامانع: میلاد سیار، امین برزی و احمدرضا خنفری

400 متر: سجاد هاشمی آهنگری، علی خدیور، رضا کاشف

برای انتخاب تیم 4 در 400 متر امدادی از میلاد رمضانی، رضا ملک پور و مهدی رحیمی در اردو رکوردگیری شده و 2 نفر به ترکیب دعوت خواهند شد.

800 متر: امیر مرادی، پژمان یارولی و حمید تشکری

1500 متر: امیر مرادی، علی فهیمی، مسلم نیادوست

3000 متر: جلیل ناصری، حسین کیهانی، همایون همتی

پرتاب وزنه: علی ثمری ( از بین شاهین مهردلان، شاهین جعفری و محمدحسین اسکندری که به اردو دعوت شده اند، پس از ارزیابی عملکرد در طول مدت اردو 2 نفر انتخاب خواهد شد.)

پرش بانیزه: محمد بنی آدم و حسین فلاح

پرش ارتفاع: کیوان قنبرزاده، محمدرضا وظیفه دوست و رضا سلیمی

پرش سه گام: وحید صدیق ( از بین متین مداحی، امیر هزامی، مهدی تماری و حمیدرضا کیا در این اردو 2 نفر برای ترکیب انتخاب می شوند.)

پرش طول: علیرضا خالدی، محمد قائدزاده و محمد ارزنده

هفتگانه: میلاد میری، علی محبی و محمد معتمد نیا به اردو دعوت شده اند اما برای حضور در ترکیب متعاقبا تصمیم گیری خواهد شد.

انتهای پیام/

برگزاری اردوی تدارکاتی تیم ملی دو و میدانی در ارومیه

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ایرانسل
عجیب غریب
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی