کد خبر: ۶۳۹۸۹۱۳
گروه : همدان » همدان
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۲
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان:

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان از کسب رتبه برتر مرکز مدیریت راه‌های همدان در کشور خبر داد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان؛ محمد رودباری مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان با بیان  اینکه بررسی عملکرد مرکز مدیریت ادارات کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در سطح کشور، هر سه ماه یک بار بین 31 استان کشور انجام می‌شود، افزود: اطلاع‌رسانی سریع و به موقع وضعیت راه‌ها به کاربران با برقراری شیفت های منظم و دائم در مرکز مدیریت راه‌های استان انجام می‌شود.

وی افزود: همکاران این مجموعه با بکارگیری همه توان پاسخگوی مسئولان به منظور شناسایی و معرفی خودروهایی که موجب ایجاد ناامنی در محورهای مواصلاتی می‌شوند به پلیس راه بوده و این کنترل و نظارت در راستای افزایش ایمنی انجام می شود.

 مدیرکل راهداری استان همدان به میزان نقش سیستم های هوشمند در ارتقای ایمنی راه ها اشاره و خاطرنشان کرد: بررسی و سنجش عملکرد سامانه‌های هوشمند حمل و نقل و نظارت مراکز مدیریت راه های ادارات کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای تأکید بر این موضوع است.

 وی با اشاره به اینکه 24 شاخص در بررسی عملکرد این مجموعه مورد ارزیابی قرار گرفته است، تأکید کرد: مدیریت و نظارت بر سامانه‌های ترددشماری، دوربین‌های نظارت تصویری، ثبت تخلفات سرعت، توزین هنگام حرکت، مدیریت ناوگان امدادی، تلفن 141، ثبت سوانح و وقایع و نیز تابلوهای ترافیک ‌نما و پیام متغیر از جمله مواردی است که مورد ارزیابی قرار گرفته‌اند.

انتهای پیام/ص.ف

کسب رتبه برتر مرکز مدیریت راه‌های همدان در کشور

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی
لوح صفحه خبر موبایل