کد خبر: ۶۳۹۸۹۳۰
گروه : سیاسی » مجلس
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۳
جعفرزاده در تشریح جلسه فراکسیون مستقلان ولایی مطرح کرد

عضو هیئت رئیسه فراکسیون مستقلان ولایی نشست مشترک این فراکسیون با وزیر ارتباطات را تشریح کرد.

فقط ۲ میلیون نفر از نرم افزارهای ایرانی استفاده کردند/تلگرام توسط آمریکایی‌ها تهدید شدغلامعلی جعفرزاده‌ایمن‌آبادی عضو هیئت رئیسه فراکسیون مستقلان ولایی در گفت‌وگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در تشریح نشست مشترک فراکسیون متبوع خود با آذری‌جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: توسعه روستایی و تنظیم مقررات در حوزه وزارت ارتباطات در حال انجام است و ۶ هزار و ۴۰۰ روستا پایش شده و بانک اطلاعاتی آن نیز تهیه شده است.

نماینده مردم رشت با بیان اینکه درباره ۷ هزار روستا باید مسائل امنیتی رعایت شود، افزود: روستا‌ها از نظر دارا بودن امکان استفاده از تلفن همراه، تلفن و اینترنت به ۴ دسته سبز، زرد، نارنجی و قرمز تقسیم شده است که سبز بهترین وضعیت و قرمز نامطلوب‌ترین وضعیت را دارد و در این زمینه به هر نماینده جزوه‌ای ارائه شده تا وضعیت روستا‌های حوزه انتخابیه خود را مشاهده کنند.

وی با اشاره به اینکه ۹۰ هزار روستای بالای ۲۰ خانوار پوشش داده می‌شود، تاکید کرد: ۸ هزار روستا در گام اول پوشش داده می‌شود که ایرانسل نسل ۳ و ۴ و تلفن همراه را در اختیار مردم قرار می‌دهد، همچنین ۱۹ هزار روستا تا پایان شهریور ۹۷ تغییر وضعیت می‌یابند و سعی می‌شود در ۱۸ ماه، سریعتر از موعد تعیین شده به اتمام برسد و از کمیسیون تلفیق انتظار مساعدت و حمایت ویژه هست.

جعفرزاده ایمن آبادی با بیان اینکه تلگرام هفته‌ای ۴ هزار و ۲۰۰ کانال را مسدود می‌کند، اظهار کرد: در خصوص ناآرامی‌های اخیر، تلگرام توسط آمریکا تهدید شد.

عضو هيئت رئيسه فراكسيون مستقلان ولايی با تاکید براینکه فقط ۲ میلیون نفر از نرم افزار‌های ایرانی استفاده کردند، گفت: "وی‌چت" رفع فیلتر شد، ولی مورد استقبال قرار نگرفت زیرا اعتمادی به آن وجود ندارد.

انتهای پیام/

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ایرانسل
عجیب غریب
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی