کد خبر: ۶۳۹۹۱۴۳
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۷

باشگاه المپیاکوس یونان برای تیم های خواستار جذب مهاجم ایرانی تیمش خاطرنشان کرد که کریم انصاری فرد به هیچ قیمتی فروشی نیست.

به گزارش  خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، کریم انصاری فرد، مهاجم جوان ایرانی تیم المپیاکوس یونان درحالی آقای گل لیگ یونان است و درخشش زیادی در لیگ فوتبال این کشور داشته است که طبق اعلام رادیو ورزش یونان، او از تیم های چینی و روسی پیشنهاد داشته که باشگاه المپیاکوس با آنها مخالفت کرده است.

تیم المپیاکوس با کسب 35 امتیاز از 16 بازی در صدر جدول رقابت های لیگ یونان قرار دارد و انصاری فرد با 8 گل زده آقای گل یونان است
درخشش انصاری فرد باعث شد تا یک باشگاه چینی پیشنهاد سرسام آوری را به المپیاکوس دهد که با مخالفت سرخ و سفیدهای آتنی همراه بود و مقرر گردید تا مهاجم جوان تیم ملی همچنان در المپیاکوس بماند.

باشگاه المپیاکوس اعلام کرد: انصاری فرد فروشی نیست!

پس از پیشنهادهای فراوان برای انصاری فرد و فورتونیس از سوی تیم های خواستار جذب این بازیکنان، باشگاه المپیاکوس بیانیه ای صادر و اعلام کرد: انصاری فرد و فورتونیس به هیچ عنوان فروشی نیستند و برنامه ای برای فروش آنها نداریم. یک باشگاه چینی به دنبال جذب انصاری فرد است و همچنین فورتونیس، دیگر بازیکن ما هم پیشنهادی از روسیه دارد، اما باشگاه هیچ سناریو یا برنامه ای برای فروش این 2 بازیکن ندارد و آنها در المپیا باقی خواهند ماند.

انتهای پیام/

انصاری فرد به لیگ چین نمی رود

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ایرانسل
عجیب غریب
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی