کد خبر: ۶۳۹۹۵۸۲
گروه : قزوین » قزوین
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۳

مدیر مرکز خدمات سرمایه گذاری استان قزوین گفت: جذب سرمایه گذاری در بخش کشاورزی استان در سال جاری ۱۴ درصد رشد داشته است.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قزوین؛ احمد بارگاهی مدیر مرکز خدمات سرمایه گذاری استان در جلسه ستاد جذب سرمایه گذاری استان اظهار کرد: تاکنون ۸۳ پرونده سرمایه گذاری در بخش کشاورزی به این دفتر خدمات سرمایه گذاری استان رسیده است.

بارگاهی افزود: از این میزان پرونده‌های سرمایه گذاری، تاکنون نزدیک ۳۰ درصد در کارکرد‌های تخصصی مورد بررسی قرار گرفته، مربوط به کشاورزی است.

مدیر مرکز خدمات سرمایه گذاری استان با بیان اینکه استان قزوین بستر مستعدی از لحاظ کشاورزی دارد گفت: با تعامل و هماهنگی باید شرایط مناسبی در زمینه جذب سرمایه گذار در بخش کشاورزی فراهم شود.

بارگاهی اضافه کرد: در استان قزوین بخش صنعت، کشاورزی و گردشکری و انرژی به ویژه کشاورزی برای جذب سرمایه گذار اهمیت بسزایی دارد بنابراین باید از این فرصت بخوبی بهره برد.

وی خاطر نشان کرد: برای توسعه و سرمایه گذاری در بخش کشاورزی باید با یک نگاه ویژه نگریست تا شاهد رشد و توسعه این بخش در استان باشیم.

بارگاهی تاکید کرد: فرصت‌ها و طرح‌های سرمایه گذاری در بخش کشاورزی استان را نباید از دست داد.

وی یاد آور شد: برای تسهیل در جذب سرمایه گذار باید فرصت و قابلیت‌های سرمایه گذاری در استان را بخوبی شناسایی و مطالعات اولیه را انجام داد.

مدیر مرکز خدمات سرمایه گذاری استان خاطر نشان کرد: این مرکز در زمینه سیاست جهاد کشاورزی در جذب سرمایه گذار در استان فعالیت می‌کند.

انتهای پیام/

جلسه ستاد جذب سرمایه گذاری استان قزوین

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر