کد خبر: ۶۳۹۹۶۳۹
گروه : اردبیل » اردبیل
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۰

استان اردبیل دارای 223 مرکز اقامتی اعم از هتل، هتل آپارتمان، متل، میهمان‌پذیر و کمپ است.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل، قادر تقی‌زاده معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل پیش از ظهر امروز در بازدید از مراکز اقامتی اردبیل اظهار داشت: ضوابط و مقررات مرتبط با استانداردسازی هتل‌ها و مراکز اقامتی ابلاغ شده و در این زمینه اقدامات لازم و اساسی انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه استانداردسازی 9 هتل در دستور کار بوده و در نظر داریم تا تعطیلات تابستانی سال آینده بخش اعظمی از مراکز اقامتی استاندارد شود، تصریح کرد: در راستای استانداردسازی امکانات و تجهیزات و نیز نوسازی ساختمان‌ها تسهیلات ارزان قیمت در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل بیان کرد: علاوه بر این دوره‌های آموزشی ویژه مدیران مراکز اقامتی برگزار می‌شود تا با جدیدترین شیوه‌های مدیریتی در حوزه کاری خود آشنا شوند چرا که برگزاری دوره‌های آموزشی نقش و تاثیر به سزایی در ارتقای کیفی خدمات به گردشگران ایفا می کند.

تقی‌زاده با بیان اینکه تمدید پروانه فعالیت مراکز اقامتی منوط به سپری کردن دوره‌های آموزشی است، افزود: این مهم منجر به کیفیت بخشی خدمات مراکز اقامتی شده و می‌توانیم با ارائه خدمات مناسب و کیفی به گردشگران و مسافران ورودی به استان شاهد توسعه استان در حوزه صنعت گردشگری باشیم.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: استان اردبیل با دارا بودن 223 مرکز اقامتی اعم از هتل، هتل آپارتمان، متل، میهمان‌پذیر و کمپ به لحاظ تعداد مراکز اقامتی رتبه سوم و از نظر تعداد تخت رتبه ششم را در کشور دارد.

 

انتهای پیام/ع

استانداردسازی مراکز اقامتی در استان اردبیل

 

 

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی
لوح صفحه خبر موبایل