کد خبر: ۶۴۲۰۰۵۹
گروه : سمنان » سمنان
تاریخ انتشار: ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۹:۴۱

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان دامغان گفت: واحد گلخانه هیدروپیک در دانشگاه آزاد دامغان راه اندازی می شود.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان، عباس علایی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان دامغان در نشست خبری خود با حضور خبرنگاران و اصحاب رسانه به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان بااشاره با اینکه واحد گلخانه هیدروپیک در دانشگاه آزاد شهرستان دامغان راه اندازی می شود گفت: با راه‌اندازی این واحد گلخانه برای ۴۰۰نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم شغل ایجاد می‌شود و برای این واحد دانشگاهی نیز ۶۰ میلیارد تومان سوددهی به همراه خواهد داشت.

وی افزود: با توجه به اینکه توسعه شرکت های دانش بنیان به رشد و شکوفایی دانشگاه‌ها کمک می‌کند لذا با پیگیری‌های انجام‌شده پنج واحد فناوری در دانشگاه آزاد دامغان ایجاد می‌شود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان دامغان با اشاره به اینکه درآمد این واحد دانشگاهی رقمی معادل ۱۶۸ میلیارد و ۱۰۸ میلیون و ۲۱۸ هزار و ۶۹۰ ریال را شامل می‌شود افزود: از این مبلغ ۱۵۳ میلیارد و ۴۶۴ میلیون و ۲۶۸ هزار و ۵۱۲ ریال هزینه شده است.

عباس علایی تاکید کرد: راه‌اندازی مرکز رشد علوم دارویی و همچنین مرکز بسته‌بندی خشکبار از سوی دانشگاه آزاد دامغان گام موثری در راستای توسعه پزشکی و علوم کشاورزی دامغان محسوب می‌شود که این واحدهای به‌زودی در این دانشگاه دایر خواهد شد.

وی گفت: یکی از اقدامات اساسی در راستای حفظ و نگهداری دانشکده داروسازی دانشگاه آزاد واحد دامغان راه‌اندازی واحد خیران این دانشکده است که با پشتوانه علمی بتوانیم داشته‌های شهرستان را حفظ کنیم.

انتهای پیام / ق

۵ واحد فناور در دانشگاه آزاد دامغان دایر می شود

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر