کد خبر: ۶۴۲۰۸۴۲
گروه : یزد » یزد
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۷

مسئولان ورزش یزد با حضور در معاونت خبر صدا و سیمای مرکز یزد در مورد گسترش فرهنگ ورزش بحث و تبادل نظر کردند.

عزم جدی برای گسترش فرهنگ ورزش در استان یزدبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یزد؛ نشست صمیمانه اعضای هیئت ورزش های همگانی استان و حمیدرضا جعفری، معاون خبر صدا و سیمای مرکز یزد برگزار و طرفین بر تلاش برای گسترش فرهنگ ورزش و همچنین پوشش ویژه خبری فعالیت های ورزشی سطح استان به ویژه فعالیت های ورزشی در دهه مبارک فجر تاکید کردند.

در ابتدای جلسه امیرعظیم صحت مند، رئیس هیئت ورزش های همگانی استان، در سخنانی با اشاره به فعالیت های گسترده این هیئت در سطح استان ادامه داد: هیئت ورزشهای همگانی در  ۲۸ کمیته و زیر شاخه های آن فعالیت دارد و در سال های گذشته سعی داشته است در همه زمینه ها و برای همه اقشار جامعه فعالیت کند.

وی در ادامه ضمن تشکر از فعالیت های واحد خبر صدا و سیما در عرصه ورزش تاکید کرد: صدا و سیما همواره پشتیبان فعالیت های ورزش همگانی استان بوده است و امیدواریم این همراهی ادامه داشته باشد.

در ادامه این نشست سیدحسین سیدعربی، رئیس هیئت ورزش های همگانی شهرستان یزد نیز در سخنانی با تشکر از توجه ویژه معاونت خبر صدا و سیمای مرکز یزد به ورزش همگانی ادامه داد: خوشحالیم که در دوره جدید چند خبرنگار ویژه ورزشی همچون آقایان ابوطالبی و سلیمی در عرصه ورزش صدا و سیما حضور دارند و با علاقه در اکثریت فعالیت های ورزشی حضور دارند.

همچنین حمیدرضا جعفری، معاون خبر صدا و سیمای مرکز یزد در سخنانی با اشاره به لزوم توجه به ورزش و نشاط اجتماعی در جامعه ادامه داد: بخش خبر صدا و سیمای مرکز یزد که در همه زمینه ها اعم از رادیو، تلویزیون، کانال فضای مجازی و خبرگزاری فعالیت دارد و همیشه سعی داشته فعالیت های ورزشی را پیش از برگزاری و پس از برگزاری به صورت ویژه پوشش دهد تا کمکی باشد به گسترش ورزش در استان یزد.

جعفری ادامه داد: خوشحالیم که واحد خبر صدا و سیمای مرکز یزد با بیش از  ۷۵ درصد بیننده مورد اعتماد مخاطبان قرار گرفته و مرجع اصلی خبرهای استان است.

در پایان این گفتگو برای برگزاری فعالیت های ورزشی ویژه دهه فجر توافقاتی صورت گرفت و قرار براین شد تا برنامه های ورزشی دهه فجر سی و نهم به صورت ویژه در شبکه استانی یزد پوشش خبری داده شود.

انتهای پیام/ غ

نشست صمیمانه اعضای هیئت ورزش های همگانی و  معاون خبر صدا و سیمای مرکز یزد

 

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر