کد خبر: ۶۴۲۱۵۳۹
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۱

فرماندار خوسف گفت:85 پروژه در دهه فجر با اعتباری بالغ بر ۱۱۵ میلیارد و 649 میلیون ریال در خوسف به بهره برداری می رسد.

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان  از بیرجند ؛شفیعی فرماندار شهرستان خوسف ظهر امروز در نشست خبری گفت:5 پروژه توسط دهیاری های شهرستان با مبلغ 348 میلیون تومان با دربرگیری 809 خانوار در خوسف انجام خواهد شد.


وی افزود:28 پروژه جهاد کشاورزی با اعتباری بالغ بر 40 میلیارد و 858 میلیون تومان که مهمترین این پروژه ها گلخانه در محمدیه با 5 میلیارد تومان هزینه و مرغداری تخم گذار در روستای معصوم آباد با اعتبار 800 میلیون تومان افتتاح خواهد شد.


شفیعی گفت:پروژه های منابع طبیعی آبخیز داری و آبخوان داری با اعتبار 102 میلیون تومان و پیش بینی اعتبار یک میلیارد تومان برای بیابان زدایی از مناطق کویری و مراتع شهرستان تا پایان سال با اعتبار 10 میلیارد ریال انجام خواهد شد که تعداد 591 خانوار بهره مند خواهند شد.


فرماندار خوسف از بهره برداری 5 پروژه بهداشت و درمان شهرستان با اعتبار 12 میلیارد و 683 میلیون ریالی خبر داد و افزود:این پروژه ها شامل اورژانس 115 ماژان و خانه بهداشت روستاهای بصیران،پانسیون پزشک معدن و مرکز جامع خدمات سلامت جواد الائمه است که تعداد 4 هزار و 292 خانوار از این پروژه ها بهره مند خواهند شد.


وی گفت:230 میلیون تومان پروژه راه آسفالت علی آباد تقاب،روکش آسفالت راه های روستایی خور- عرب آباد و قلعه زری با اعتبار 23 میلیارد و 600 میلیون ریال انجام خواهد شد.


شفیعی افزود:23 پروژه توسعه شبکه برق با اعتبار 16 میلیارد و 488 میلیون ریال و با بهره مندی 611 خانوار نیز در دهه فجر افتتاح خواهد شد.
انتهای پیام/غ

85 پروژه در خوسف به بهره برداری می رسد

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر