کد خبر: ۶۴۲۲۰۸۵
گروه : خوزستان » اهواز
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۳

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی اندیمشک گفت: تعاون نقشی مهم در کارآفرینی و شکوفایی اقتصادی ایران اسلامی دارد و در صورت توجه به آن، شاهد افزایش کارآفرینی خواهیم بود.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز ،  سید ناصر حسینی رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی اندیمشک گفت: این  شهرستان آماده پذیرایی از سرمایه‌گذاران و اجرای طرح‌های مربوط به حوزه کار و تعاون است و از فعالان این حوزه، حمایت ویژه می‌کند و حوزه تعاون و خدمات مرتبط با آن باید بیش از گذشته جدی گرفته شود و زمینه اجرا اهداف آن محقق گردد.

وی افزود: تعاون نقشی مهم در کارآفرینی و شکوفایی اقتصادی ایران اسلامی دارد و در صورت توجه به تحقق مفاهیم آن، شاهد افزایش کارآفرینی در شهرستان خواهیم بود.

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی اندیمشک عنوان کرد: تعاون مشارکت عمومی را در عرصه تولید ملی تقویت را می‌کند، به همین دلیل در صورت توجه به تعاون، سرمایه‌گذاران و اقشار مختلف اجتماعی به تولید و کارآفرینی علاقه‌مند و ظرفیت اقتصادی شهرستان توسعه می‌یابد و تعاون؛ اقشار مختلف جامعه به‌ویژه جوانان را وارد چرخه تولید کشور می‌کند که این فرصت مناسب برای شکوفایی اقتصادی جامعه است.

انتهای پیام/م

اندیمشک آماده میزبانی از سرمایه‌گذاران و حمایت ویژه آنان است

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر