کد خبر: ۶۴۲۲۱۴۷
گروه : کردستان » سنندج
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۲

اولین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان سنندج ویژه نوروز 97 با حضور فرماندار و رئیس ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان سنندج وجمعی از مسئولین کمیته ها و اعضای ستاد شهرستان در محل سالن کنفراس فرمانداری سنندج برگزار شد.

 به گزارش   گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سنندج ،به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کردستان،کوروش قادری رئیس اداره میراث فرهنگی شهرستان سنندج و دبیر ستاد در ابتدای این جلسه هدف از تشکیل ستاد اجرایی خدمات سفر را هماهنگی بین دستگاههای خدمات رسان برای استقبال بهتر از مهمانان نوروزی عنوان کرد و گفت: یکی از راههای جلب رضایت گردشگران و مهمانان نوروزی تعامل و همکاری بین کلیه اعضای ستاد اجرایی خدمات سفر  شهرستان می باشد.
وی ضمن تشکر از اهتمام جدی فرماندار و اعضای ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان سنندج برای مهیا کردن امکانات و تسهیلات لازم جهت نوروز 97، افزود: کلیه روسا و اعضای ستاد اجرایی خدمات سفر برنامه ها و اقدامات خود را که برای گردشگران نوروزی مد نظر دارند، به فرمانداری و دبیرخانه ستاد جهت جمع بندی ارسال نمایند.
محمد ابراهیم زارعی فرماندار شهرستان سنندج در ادامه ضمن مهم ارزیابی کردن ارائه خدمات به گردشگران در شهرستان سنندج، بعنوان قطب گردشگری کردستان، گفت: باید با هم و در کنار هم تمام امکانات موجود را به منظور ارائه خدمات مناسب به گردشگران نوروزی بسیج نماییم. 
زارعی با ابراز خرسندی از همکاری روسای کمیته ها و مسئولین ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان سنندج افزود: معرفی اصولی و هدفمند روستاهای گردشگری شهرستان سنندج به مهمانان نوروزی و راهنمایی آنان جهت بازدید از این روستاها گامی موثر در ماندگاری گردشگران نوروزی می باشد. 
فرماندار شهرستان سنندج ضمن تاکید بر آمادگی مراکز اقامتی و پذیرایی شهرستان سنندج جهت خدمات رسانی به گردشگران ورودی طی ایام نوروز 97، بیان کرد: می بایست اکیپهای نظارتی با همکاری ارگانهای ذی ربط طی این ایام فعالیت و نظارت خود را  بر مراکز خدمات رسان در راستای خدمات دهی بهتر به گردشگران بیشتر نمایند.
او همچنین عنوان کرد: بناهای تاریخی و موزه های شهر سنندج از دیگر آثاری است که معرف تاریخ و فرهنگ استان است بر همین اساس آماده سازی این بناها به منظور بازدید مهمانان نوروزی باید از همین حالا شروع شود.
در پایان این جلسه هر کدام از روسای کمیته ها و اعضای حاضر در جلسه به ارائه گزارشی از برنامه های در دست اقدام اشاره نموده و با اشاره بر اهمیت خدمات رسانی مناسب به گردشگران نوروزی بر همکاری کلیه دستگاهها تاکید شد.
انتهای پیام/م

تشریح ویژه نوروز 97  در شهرستان سنندج

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر