کد خبر: ۶۴۲۲۲۳۸
گروه : قم » قم
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۸
مدیر کل سازمان جهاد کشاورزی قم:

طلایی گفت:بیش از 70میلیارد تومان سهم استان قم در توسعه ی اشتغال روستایی است که در قالب این وام با سود شش درصد پرداخت می شود.

پرداخت وام اشتغال روستایی با سود شش درصد در قمبه گزارشگروه استان های باشگاه خبرنگاران جوانازقم؛طلایی،مدیر کل سازمان جهاد کشاورزی قم از پرداخت وام اشتغال روستایی با سود6درصد خبرداد.

وی افزایش ظرفیت صنایع تبدیلی،ترویج کشت گلخانه ایی وتکمیل زنجیره ی تولید در روستاهار را از اهداف این وام بیان کرد.

طلایی از متقاضیان خواست با توجه به محور های مذکور از تارنمای kara.mcls.gov.irآمادگی خود را اعلام کنند.

مدیر کل جهاد کشاورزی قم در ادامه افزود:بیش از هفتادمیلیارد تومان سهم استان در توسعه ی اشتغال روستایی است که در قالب این وام پرداخت می شود.

وی همچنین از پرداخت خسارت به 35درصد از باغداران استان در راستای سرمازدگی اخیر خبرداد وافزود:باغدارانی که تحت پوشش بیمه هستند تا پایان سال به صورت صددرصد به مبلغ خسارت تعیین شده می رسند.

مدیرکل جهادکشاورزی استان قم ابراز امیدواری کرداز مسیر تسهیلات ارزان قیمت بتوان باغداران خسارت دیده که باغ خودرا بیمه نکردند نیز حمایت شوند.

وی از حذف بیش از50درصد از مرغ های تخم گذار استان در موج بیماری آنفولانزا خبرداد وگفت:با این وجود استان در تولید وتامین تخم مرغ استان هیچ مشکلی ندارد.

 طلایی در ادامه به موضوع پرداخت خسارت به مرغداران خسارت دیده اشاره کردوافزود:مرغدارانی که پرونده هایشان راتکمیل کرده اند از اول اسفند خسارت خودرا می گیرند .

مدیر کل جهاد کشاورزی استان  قم در پایان از افتتاح 25طرح با اعتبار 54/7میلیارد تومان در ایام دهه ی فجر خبرداد وافزود:این طرح ها در عناوین آب وخاک،بهبودتولیدات دامی،صنایع وبهبود تولیدات گیاهی برای488نفربه صورت مستقیم اشتغالزایی خواهد کرد.

انتهای پیام/ش

وام اشتغال روستایی در قم

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر