کد خبر: ۶۴۲۲۶۵۷
گروه : یزد » یزد
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۳

معاون فرهنگی دادگستری استان یزد گفت: مصادف بودن دهه فجرامسال با ایام فاطمیه بارمعنوی این ایام را افزایش داده و رنگ وبوی فاطمی براین ایام نشانده است.

محمدرضا عرشیان معاون فرهنگی دادگستری استان یزد در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یزد؛  گفت: اصل و اساس پیروزی انقلاب اسلامی بر پایه تبعیت از ارشادات اسلام راستین و تأسی به خط فکری ائمه طاهرین علیهم السلام است و بر این اساس باید بزرگداشت مناسبت‌های ملی با رنگ بوی مذهبی و دینی درآمیزد.

وی تاریخ انقلاب را سرشار از فراز و فرود‌های بیشمار دانست و افزود: انقلاب اسلامی در تاریخ ۳۹ ساله خود فراز و فرود‌های بیشماری را تجربه کرده است که تحلیل آن‌ها برای نسل جوان و آینده ساز کشور می‌تواند درس‌های زیادی را داشته باشد.

این مقام قضایی هجمه دشمنان به قوه قضاییه را ناشی از عملکرد انقلابی و اثر گذار این قوه برشمردوخاطرنشان کرد: البته نباید منکر برخی نواقص و مشکلات شد، اما بدون تردید عصبانیت و هجمه دشمنان این مرزو بوم به قوه قضاییه به واسطه اثر گذاری این قوه و عملکرد انقلابی آن است.

معاون فرهنگی دادگستری استان یزد تصریح کرد: باید تلاش کرد آسیب‌ها و نواقص را به حداقل رساند، اما در بخشی از کار نیز فرصتی را برای پاسخ گویی به شبهات و هجمه‌های مختلف به دستگاه قضایی را ایجاد کرد تا عده‌ای بر اثر ناآگاهی، تربیون تکرار هجمه‌های دشمنان نگردند.

وی بر نشاط آفرینی و امیدافزایی در برنامه‌های دستگاه قضایی تأکید کرد و گفت: ایجاد جو بدبینی به نظام، ترویج نا امیدی در مردم و ایجاد روحیه نخوت و بی تفاوتی در جامعه را از حربه‌های دشمن ذکر کرد و گفت: تکریم ارباب رجوع، خدمت بی منت و خالصانه و کار با رویکرد انقلابی در سیستم اداری می‌تواند مردم را نسبت به کارگزاران نظام دلگرم و نقشه دشمنان را نقش بر آب نماید.


انتهای پیام/ ا

هجمه دشمنان به قوه قضاییه را ناشی از عملکرد انقلابی این قوه

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر