کد خبر: ۶۴۲۳۴۵۵
گروه : خوزستان » اهواز
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۵

امام جمعه اهواز بر لزوم رعایت جوانب احتیاط بر دین، خانواده و عفت تاکید داشت.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز ،  آیت الله سید محمدعلی موسوی جزایری، امام جمعه اهواز گفت: اگر طراح و تئوریسین فضای مجازی مورد استفاده ما و کسانی که می خواهند به ما خط بدهند ایرانی باشند با آن موافق هستیم و خواست ما خواست ملت شریف و مسلمان است و باید مسایل فرهنگی ما از دستبرد شیطان ها به دور باشد.

وی بیان داشت: 40 سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران گذشته و این گوهر گرانبها همچنان در معرض آسیب، سرقت و غصب قرار دارد البته مردم شریف ایران تا به امروز آن هم در شرایطی مانند جنگ تحمیلی، پیاده سازی انواع توطئه ها از سوی دشمن، پاسدار و حافظ انقلاب اسلامی بوده اند.

امام جمعه اهواز تصریح کرد: انقلاب اسلامی ایران برگرفته از مکتب حضرت زهرا (س) است با این توجیه که پس از رحلت حضرت محمد (ص) که اسلام اصیل و ناب با انحرافاتی مواجه شد حضرت فاطمه (س) در مقابل آن ها به پا خاست و پرچم مبارزات را به دست گرفت.

آیت الله جزایری تاکید داشت: پایه گذار مبارزات حق طلبانه حضرت فاطمه (س) و حضرت علی (ع) بودند و بذر تشیع و ولایت از همان زمان کاشته شد به طوری که تا به امروز ادامه دارد.

وی با بیان این که نظام جمهوری اسلامی ایران به خاطر وجود ولایت فقیه، اسلامی و برحق است گفت: ولایت فقیه یعنی ولایت مجتهد عادل که ادامه رهبری و رهنمودهای ائمه معصومین است و امام زمان (عج) در این باره فرموده 'در غیبت من به فقهایی که عادل و متقی هستند مراجعه کنید.'

امام جمعه اهواز توضیح داد: امروز افتخار بزرگ ما این است که همان راه امیرالمومین (ع) و فاطمه زهرا (س) را برویم تا اینکه این امانت الهی را به دست صاحبش حضرت مهدی صاحب الزمان (عج) برسانیم.

وی گفت: 14 بهمن روز فناوری فضایی است که در این روز موفق شدیم ماهواره درست کنیم، سیستم هدایت کننده آن را بسازیم، آن را به فضا بفرستیم ، در ایستگاه مستقر کنیم و از دستاوردهای آن استفاده علمی کنیم.

  آیت الله جزایری تاکید کرد: در حوزه ارسال ماهواره به فضا به برکت وجود جوانان محقق و باتقوا نهمین کشور دنیا هستیم.

امام جمعه اهواز با اشاره به روز نوزدهم بهمن در تقویم گفت: در این روز نیروهای ارتش با پیشگامی نیروی هوایی به انقلاب اسلامی پیوستن، به اقامتگاه امام آمدند و اعلام وفاداری نمودند و دست بیعت دادند برای همین قبل از 22 بهمن شالوده رژیم پهلوی از هم پاشید و ستون فقراتش شکست.

وی با اشاره به برگزاری برنامه ای در راستای اقتصاد مقاومتی گفت: یکشنبه هفته آینده نشستی توجیهی با حضور سران روستایی، شیوخ و معتمدان و مسئولان دولتی به منظور ارایه تسهیلاتی با سود چهار و 6 درصد به روستاییان برای تولید و ایجاد اشتغال برای جوانان بیکار برگزار می شود که امیدواریم منجر به بهبود وضعیت اشتغال در این بخش شود.

انتهای پیام/م

  فضای مجازی خارجی منتهی به شیطان می‌شود

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر