کد خبر: ۶۴۲۴۱۱۲
گروه : همدان » همدان
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۶

مدیرکل اوقاف و امور خیریه همدان از توزیع سبد کالا به ارزش ۳۰۰ میلیون تومان بین بیش از هزار و ۳۰۰ خانوار نیازمند در دهه فجر خبر داد.

اهدای سبد کالا به بیش از یک هزار و ۳۰۰ خانوار در دهه فجربه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان؛ حجت الاسلام کاروند،مدیرکل اوقاف و امور خیریه همدان گفت: در دهه فجر از محل درآمد موقوفات مبلغ ۴۰۰ میلیون تومان کمک هزینه درمان بیماران خاص یا صعب العلاج در شهرستان‌های همدان، ملایر، کبودرآهنگ و اسدآباد در نظر گرفته شده که به هر بیمار بین یک تا یک و نیم میلیون تومان کمک هزینه پرداخت خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه در ایام دهه فجر درمانگاه موقوفه بهاء الملک در شهر همدان، خدمات رایگان به شهروندان ارائه می‌دهد بیان کرد: خرید تجهیزات پزشکی برای بیمارستان امام حسین شهرستان ملایر به مبلغ ۵۷۰ میلیون تومان از محل موقوفات سیف الدوله و اعزام گروه‌های پزشکی با خدمات "دارو و ویزیت رایگان" به روستاهای شهرستان‌های همدان، ملایر، کبودراهنگ و اسدآباد را از دیگر برنامه‌های این اداره کل در حوزه درمان بیان کرد.

مسئول کمیته مساجد ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی اظهار داشت:‌ امسال دهه فجر با فاطمیه همزمان شده و با توجه به فتنه اخیر، رویکرد برخی برنامه ها بصیرتی انتخاب شده است و پیام این مراسم‌ها مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی خواهد بود.

وی اضافه کرد: یکی از اقدامات اداره اوقاف و امور خیریه ارائه خدمات معیشتی به بیش از ۲۰۰۰ خانواده تحت پوشش کمیته امداد حضرت امام(ره) و بهزیستی بوده است که از محل اعتبارات وقف در این زمینه انجام شده است.

حجت الاسلام محمد کاروند گفت: هر کسی که در شهرستان همدان و ملایر بیماری صعب العلاج و خاص داشته باشد اداره اوقاف تا سقف یک میلیون و پانصد هزار تومان به او کمک هزینه درمان اهدا خواهد کرد و به برخی از دانشجویان نیازمند کمک هزینه تحصیلی ارائه می شود.

مدیر کل اوقاف استان همدان افزود: توزیع نان رایگان به نیازمندان از دیگر خدمات واقفان خیر اندیش در همدان است و در همدان، کبودراهنگ و اسدآباد اورژانس رایگان برای رسیدگی به افراد محروم در ۳۲ روستا به همراه داروی رایگان ارسال خواهد شد که به مردم این مناطق خدمات رایگان ارائه کنند.

حجت الاسلام کاروند همچنین از توزیع سبد کالا به ارزش ۳۰۰ میلیون تومان بین بیش از یک هزار و ۳۰۰ خانوار در شهرستانهای همدان، ملایر، کبودراهنگ و تویسرکان خبر داد و افزود: توزیع نان رایگان و برگزاری ایستگاه‌های صلواتی در مسیرهای راهپیمایی ۲۲ بهمن هم از برنامه‌های این اداره کل در ایام دهه فجر امسال است که در مجموع با یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان اعتبار، این برنامه ها اجرا خواهد شد.

انتهای پیام/ ش

اهدای سبد کالا در دهه فجر

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر