کد خبر: ۶۴۲۴۳۲۸
گروه : اقتصادی » مسكن
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۲:۱۰
تابش‌ در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان:

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: یک‌هزار و 700 مستأ‌جر تا به امروز برای درخواست تسهیلات به ستادهای بازسازی‌ مراجعه کرده‌اند.

بیش از یک‌هزار مستأجر‌ در مناطق زلزله‌‌زده کرمانشاه‌ درخواست وام کرده‌اند‌علیرضا‌ تابش‌ رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در گفتگو با خبرنگار مسکن گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با بیان اینکه یک‌هزار و 700 مستأجر‌ در مناطق زلزله‌‌زده کرمانشاه‌ درخواست وام کرده‌اند، گفت: بسیاری از مستأجران‌ در مناطق زلزله‌زده کرمانشاه به جای کانکس‌ درخواست وام 5 میلیونی کردند که تا به امروز به تمامی آنها این تسهیلات‌ پرداخت شده است.

وی در ادامه افزود: بسیاری از مستأ‌جران بلافاصله‌ بعد از شناسایی‌ وام 5 میلیون تومانی خود را دریافت‌ کرده‌اند و در صورتی که مستأجری‌ هزینه یا کانکس‌ دریافت نکرده است به ستاد‌ نوسازی‌ اعلام کند.

رئیس بنیاد‌ مسکن‌ با اشاره به اینکه اولویت‌ اصلی ما بازسازی‌ واحدهای تعمیراتی‌ است، گفت: تمامی‌ ستادهای بازسازی خود را ملزم کرده‌ایم که در ابتدا واحدهای تعمیراتی‌ را بازسازی‌ کنند تا بسیاری از مستأجران‌ بتوانند از آنها استفاده کنند.

تابش تأکید کرد: سرعت‌ عمل در بازسازی‌ اولویت‌ اصلی ما است و هر واحد بازسازی‌ شده معادل چندین کانکس‌ برای مناطق زلزله‌زده است.

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر