کد خبر: ۶۴۲۴۳۸۹
گروه : خوزستان » اهواز
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۱

در هفته اول رقابت های اسبدوانی ، برترین های این رقابت ها معرفی شدند.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز ، هفته اول رقابت‌های اسبدوانی کشور که به میزبانی اهواز برگزار گردید نفرات برتر معرفی شدند.


در کورس اول مسابقات اسبدوانی کشور، عناوین اول تا سوم به ترتیب از آن منصور دانیالی با اسب "نامدار دانیال" از شوش، مزرعه شاپورخاص با اسب "ناب‌شاپورخواست" از گتوند و سعید عربی با اسب "نگاتیو" از گچساران ، شد.


حسین خادم‌علی با اسب "ویکتور بهروزی" از دزفول، مکی بدران با اسب "ورده بدران" از رامشیر و سیدضیا وکیل‌السادات با اسب "وسمه میریزد" از یزد رده‌های اول تا سوم کورس دوم را به خود اختصاص دادند.


در کورس سوم نیز محمد فتحعلی‌زاده با اسب "وزیر صدرا" از کارون، امید آجرمال با اسب "وندرسال" از شوشتر، و رامبد ایزدی با اسب "وال زمانی" از روانسر به ترتیب جایگاه‌های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.


در کورس چهارم ملاعزیز هلاکوپور با اسب "وارث هلاکو" از شوش، اصغر ترابی با اسب وال ترابی از اصفهان، و مهدی بشارتی با اسب مراد بشارتی از شوش، مقام‌های اول تا سوم را به دست آوردند.

در کورس پنجم نیز سیدنورالدین موسوی با اسب "وال لرستان" از لرستان، عهلی جنابی با اسب "مختر مطلق" از شوشتر و میراحمد راشدی با اسب "ماردمیر" از امیدیه در رده‌های اول تا سوم قرار گرفتند.

در کورس ششم جمال آلبوغبیش با اسب "مرسدس آل‌شویرد" و رحمت آلبوغبیش با اسب "نوروز آل‌شویرد" هر دو از شادگان و احسان مرادی‌نژاد با اسب "لهیب‌النور" از خرمشهر، مکان‌های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

در کورس هفتم نیز حسین راستگویان با اسب "تعولیا" از یزد، مسعود محمدپور با اسب "نابودگر مسعود" از شوش و روح‌الله زارع با اسب "متین‌خان" از یزد، عنوان‌های اول تا سوم را به دست آوردند.

در کورس هشتم نیز علیرضا خلعتی با اسب "نیتروژن عرب" از آبادان، سعید نوروزی با اسب "نامبروان" از شوش، و افشین مسیح‌پور با اسب "میداس" از اهواز در رده‌های اول تا سوم جای گرفتند.

انتهای پیام/و


برگزاری رقابت های اسبدوانی کشوری در 8 کورس

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر