کد خبر: ۶۴۲۴۴۴۳
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۲

با اتمام فصل نقل و انتقالات زمستانی تنها تیمی که خرید و فروشی در این بازار نداشت، رئال مادرید بود.

چه تیمی در فصل نقل و انتقالات زمستانی بی فعالیت بود؟به گزارش  خبرنگار دنیای ورزش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان،با بسته شدن درهای نقل و انتقالات ،مهلت برای خرید و فروش بازیکنان به اتمام رسید.در این بازار تنها تیمی که هیچ فعالیتی نداشت،تیم رئال مادرید بود.

کهکشانی ها با وجود ضعف در ترکیبشان و نتایج نه چندان خوبی که در این فصل داشتند اما در نقل و انتقالات زمستانی صرفه جویی کردند.

در ماه ژانویه (نقل و انتقالات زمستانی) تیم های اسپانیایی بیشترین فعالیت را داشتند و با جابه جایی 57 بازیکن که 315 میلیون یورو هزینه داشت،رکورد زدند.

این رقم تقریبا 5 برابر بیشتر از زمستان سال گذشته بود.

تیم رئال مادرید بدون خرید و فروش بود اما تیم های لوانته و لاس پالماس با هفت جابه جایی فعال ترین تیم های اسپانیایی بودند.

در این فصل ویا رئال با فروش سدریک باکامبو به تیم چینی بیجینگ سینوبرژوان به مبلغ 40 میلیون یورو گران ترین انتقال در تاریخ نقل و انتقالات این باشگاه را انجام داد.

فدراسیون فوتبال عربستان سعودی هم 6 ماه قبل از شروع جام جهانی 2018 بلندترین صداها را در تاریخ نقل و انتقالات خود انجام داد.آنها تا پایان فصل جاری 9 بازیکن عربی را برای کار آموزی به لالیگا و سگوندا فرستادند.

چه تیمی در فصل نقل و انتقالات زمستانی بی فعالیت بود؟


انتهای پیام/

لیگ اسپانیا فعال ترین لیگ در نقل و انتقالات زمستانی

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر