کد خبر: ۶۴۲۴۵۹۵
گروه : خوزستان » اهواز
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۶

فرماندار دشت آزادگان گفت: پدیده ریزگردها در این زمان به یکی از مشکلات مهم و اساسی مردم خوزستان تبدیل شده است.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز ، عبدالرضا سعیدی نیا، فرماندار دشت آزادگان گفت: مشکل گرد و غبار خوزستان در یکی 2 سال آینده رفع نمی شود و مدارس استان باید برای چنین روزهایی آماده سازی شوند تا میزبان دانش آموزان باشند.

وی افزود: مشکل گرد و غبار در ابتدا به سلامت مردم مربوط می شد؛ اما رفته رفته سایر عواقب آن نیز خودش را نشان می دهد. یکی از موضوعاتی که این پدیده شوم تا حد بسیار زیادی بر روی آن تاثیر گذاشته، حوزه آموزش دانش آموزان استان است.

سعیدی  بیان کرد: دانش آموزان خوزستانی در روزهای گرد و غبار علاوه بر به خطر افتادن سلامتیشان با مشکلاتی همچون عقب ماندن از تحصیل نیز مواجه می شوند. ساعاتی که جبران کردن آنها برای کادر آموزشی هر مدرسه بسیار دشوار است.

فرماندار دشت آزادگان با اشاره به بازده معلمان عنوان داشت: برنامه ریزی برای چنین مواقعی باعث می شود تا بازده کاری معلمان هم کاهش پیدا کند؛ زیرا این قشر مجبور می شود، تا برای جبران ساعات هدر رفته زمان بیشتری را به دانش آموزان اختصاص دهد و یا اینکه بر روی نکات مهم هر کتاب توجه بیشتری داشته باشد.

سعیدی نیا اظهار کرد: متاسفانه دانش آموزان خوزستانی به دلیل چنین شرایطی در این حوزه دچار افت تحصیلی خواهند شد. تعطیلی مدارس در شرایط گرد و غبار الزامی است؛ سیستم آموزشی مدارس باید برای چنین مواقعی خود را آماده کنند؛ زیرا این مشکل در یک و یا دو سال آینده حل نخواهد شد.

انتهای پیام/م

مدارس خوزستان باید برای روزهای گرد و غبار آماده سازی شوند

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر