کد خبر: ۶۴۲۴۶۹۷
گروه : مرکزی » اراک
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۲

نمایشگاه دست ساخته‌های کودکان و نوجوانان کانون پرورش فکری با عنوان خلاقیت تا کارآفرینی در اراک افتتاح شد

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اراک؛ با اختتامیه جشنواره دست ساخته‌های کودکان و نوجوانان کانون پرورش فکری نمایشگاه این آثار با عنوان خلاقیت تا کارآفرینی در اراک اغاز به کار کرد.

قنبری مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و جوانان استان مرکزی  در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اراک؛ گفت: در این نمایشگاه ۳ هزار اثر توسط ۳ هزار کودک و نواجوان در سطح مراکز فرهنگی و هنری استان مرکزی طرح‌ها و کار‌های خود را ارائه کردند.

قنبری با اشاره به اینکه در این نمایشگاه قوه اختیار، ایده پردازی، ایده یابی، فرصت انتخاب، قوه تجسم و حس کنجکاوی کودک و نوجوان تقویت می‌شود افزود: علاقمندان می‌توانند تا ۲۲ بهمن ماه جاری برای بازدید از این نمایشگاه به کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان واقع در پارک آزادی اراک مراجعه کنند.

قنبری با بیان اینکه در این نمایشگاه کودکان و نوجوانان با دست، فکر، ذوق هنری و سلیقه طرح‌های مورد علاقه خود را تصور و سپس با وسایل اطراف و حتی مواد بازیافتی آن‌ها را می‌سازند اضافه کرد: نمایشگاه از خلاقیت تا کارافرینی با ارائه آثار کودکان و نوجوانان و با هدف اشنایی آن‌ها در مراسم اختتامیه جشنواره دست ساخته‌های اعضاء مراکز فرهنگی و هنری با کارآفرینی افتتاح شد.

انتهای پیام / ج

اختتامیه جشنواره دست ساخته‌های کودکان و نوجوانان کانون پرورش فکری در اراک

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر