کد خبر: ۶۴۲۵۰۷۶
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۱

عضو مجمع فدراسیون بدنسازی گفت: تداوم مدیریت پورعلی فرد در فدراسیون مثبت است چراکه او برنامه هایش را با قدرت بیشتری انجام می دهد.

به گزارش خبرنگار گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان مرتضی اسماعیلی درباره برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام بیان کرد: با توجه به اینکه هشت کاندید برای انتخابات رئیس فدراسیون ثبت نام کرده بودند وزن مجمع سنگین بود. رقابت نزدیکی وجود داشت و در نهایت ناصر پورعلی فرد با رای نزدیک به نصیرزاده بار  دیگر به عنوان رئیس مجمع انتخاب شد.

او درمورد ارزیابی اش از عملکرد ناصر پورعلی فرد در فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام گفت: به صورت کلی تداوم مدیریت از یک لحاظ مثبت است چراکه برای ایجاد زیرساخت و اجرای برنامه ها چهارسال زمان زیادی نیست. به همین دلیل تداوم حضور پورعلی فرد در فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام سبب می شود او برنامه هایش را با قدرت بیشتری انجام دهد. البته نصیرزاده هم در ورزش دانشگاهی عملکرد موفقی داشته است و به نظرم می توان از او در سمت های دیگر فدراسیون استفاده کرد. در کل در سال های آتی می توانیم با قانون مداری شاهد روزهای بهتری برای رشته بدنسازی و پرورش اندام کشورمان باشیم.

اسماعیلی ادامه داد:از سال ها پیش در انجمن بدنسازی فدراسیون ورزش کارگری با ناصر پورعلی فرد همکار بودیم و آشنایی خوبی با او دارم.امیدوارم که انتخاب مجدد پورعلی فرد سرآغاز همکاری مشترکی بین فدراسیون ورزش کارگری و بدنسازی باشد. میزبانی یک رویداد جهانی بدنسازی برای کارگران مدنظر قرار دادیم.

انتهای پیام/

اظهارات اسماعیلی درباره  انتخاب مجدد پورعلی فرد

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر