کد خبر: ۶۴۲۵۰۹۹
گروه : سمنان » سمنان
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۸
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان خبر داد;

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت : در سال 96 بالغ‌بر 3 هزار و 600 میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید به واحدهای تولیدی این استان پرداخت‌شده است.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان ، بهروز اسودی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان در جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان سمنان با بیان اینکه با راه‌اندازی مجدد سامانه بهین یاب در سال 96 بالغ‌بر 3 هزار و 600 میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید به واحدهای تولیدی استان سمنان پرداخت‌شده است گفت : درمجموع 638 واحد تولیدی موفق به دریافت تسهیلات رونق تولید در استان سمنان شدند.

رتبه نخست استان سمنان در پرداخت تعداد تسهیلات رونق تولید در کشور

وی با اشاره به اینکه استان سمنان رتبه نخست را در پرداخت تعداد تسهیلات و رتبه دوم کشوری را در میزان تسهیلات پرداخت‌شده به خود اختصاص داده است افزود : بیش از 2 هزار واحد تولیدی استان سمنان برای دریافت تسهیلات رونق تولید در سامانه بهین یاب ثبت‌نام کردند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان بابیان اینکه تاکنون ۴۰ درصد از سهم استان سمنان در بهین یاب پرداخت‌شده است تصریح کرد : در این جلسه 31 طرح صنعتی و کشاورزی استان نیز برای دریافت تسهیلات رونق تولید به ارزش 127 میلیارد ریال به بانک‌های عامل معرفی شدند.

اسودی با اشاره به اینکه سهم صنعت در این تسهیلات 7 طرح و سهم کشاورزی 24 طرح تولیدی است گفت : تاکنون مشکلات 530 واحد تولیدی استان سمنان در این کارگروه بررسی‌شده است و بیش از یک هزار و 273 مصوبه وجود دارد.

وی ابراز داشت: 700 مصوبه این کارگروه اجرایی شده است و باقی‌مانده در دست اقدام است.

انتهای پیام / ه

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر