کد خبر: ۶۴۲۶۲۰۳
گروه : سیاسی » دولت
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۱:۲۲
۱۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۱:۲۲
کد خبر : ۶۴۲۶۲۰۳
گروه : سیاسی » دولت
در جلسه امروز هیات دولت؛

عیدی سال ۹۶ کارکنان دولت تعیین شد

هیات وزیران در جلسه عصر امروز که به ریاست رییس جمهور برگزار شد، میزان پاداش پایان سال 1396 کارکنان دولت را تعیین کرد.

هیئت دولتبه گزارش حوزه دولت گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، هیات وزیران در جلسه عصر یکشنبه خود خود که به ریاست حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رییس جمهور برگزار شد، میزان پاداش پایان سال 1396 (عیدی ) را مبلغ ثابت 8 میلیون و 475 هزار ریال تعیین کرد.

در این جلسه هیات دولت ، به دستگاه های اجرایی، نیروهای مسلح، نیروی انتظامی و قوه قضاییه و سایر دستگاه های اجرایی مشمول قوانین خاص اجازه داد به کارمندان خود اعم از رسمی، ثابت، پیمانی، خرید خدمت، قراردادی و موقت، اعضای هیئت علمی دانشگاه ­ها و مؤسسات آموزش عالی و تحقیقاتی و قضات که بطور تمام وقت اشتغال به کار هستند، مبلغ ثابت 8 میلیون و 475 هزار ریال به نسبت مدت خدمت تمام وقت در سال 1396 به عنوان پاداش آخر سال (عیدی) در بهمن ماه سال جاری از محل بودجه مصوب دستگاه های اجرایی پرداخت نمایند.

پرداخت پاداش آخر سال (عیدی) به کارکنان خرید خدمت، قراردادی و موقت به نسبت خدمات تمام وقت آنان در سال 1396 بوده و در هر حال میزان عیدی این گونه افراد از 50 درصد رقم مذکور کمتر نخواهد بود.

علاوه بر این، میزان پرداخت پاداش آخر سال (عیدی) بازنشستگان، مستمری بگیران، حقوق وظیفه از کارافتادگی، حقوق وظیفه وراث مستخدمین متوفای مشمول صندوق های بازنشستگی و صندوق معذوریت و از کارافتادگی جهاد کشاورزی، صندوق های بازنشستگی نیروهای مسلح و نیروی انتظامی و سایر صندوق های بازنشستگی و نیز شهدا و جانبازان از کار افتاده کلی نیز مبلغ 8 میلیون و 475 هزار ریال از محل بودجه مصوب صندوق بازنشستگی یا دستگاه اجرایی ذیربط قابل پرداخت است.

 لازم به ذکر است خدمت نیمه وقت بانوان از لحاظ اجرای این تصویب نامه، تمام وقت محسوب می شود و معلمان حق التدریس نیز نسبت به ساعات تدریس مشمول این تصویب نامه خواهند بود.

 گزارش وزارت صنعت، معدن و تجارت از صدور پروانه برای بیش از 4 هزار طرح صنعتی

در ادامه جلسه، وزارت صنعت، معدن و تجارت گزارشی درباره ایجاد، توسعه و صدور پروانه بهره برداری برای 4161 طرح صنعتی و معدنی به هیات وزیران ارایه داد که این آمار بیانگر تحقق 5 /92 درصدی برنامه رونق تولید و اشتغال در دستگاه مذکور در سال جاری است.

همچنین گزارش مذکور حاکی از آن است که بهره برداری از این طرح ها منجر به اشتغالزایی مستقیم برای 67 هزار و 885 نفر در این مدت شده است.

 موافقت دولت با اختصاص اعتبار و تسهیلات بانکی برای زلزله زدگان استان های ایلام و کرمانشاه

هیات وزیران با اختصاص مبلغ 552 میلیارد و 700 میلیون تومان اعتبار به آسیب دیدگان ناشی از زلزله اخیر در استان ایلام موافقت کرد.

اعتبار اختصاص یافته شامل کمک بلاعوض جهت احداث تعداد 500 واحد آسیب دیده در اماکن مسکونی شهری به ازای هر واحد 60 میلیون ریال، کمک بلاعوض جهت احداث تعداد 1500 واحد آسیب دیده در اماکن مسکونی روستایی به ازای هر واحد 50 میلیون ریال، کمک بلاعوض جهت تعمیر 1500 واحد آسیب دیده در اماکن مسکونی شهری، روستایی و تجاری به ازای هر واحد 20 میلیون ریال، کمک بلاعوض جهت تأمین لوازم خانگی تعداد 500 واحد مسکونی به ازای هر واحد 20 میلیون ریال، کمک بلاعوض جهت تأمین اسکان موقت تعداد 1085 واحد از آسیب دیدگان به ازای هر واحد مبلغ 50 میلیون ریال و همچنین اختصاص اعتبار جهت ارایه خدمات فنی، مدیریتی و آواربرداری و بازسازی تأسیسات زیربنایی است.

با تصویب دولت مبلغ 945 میلیارد ریال تسهیلات بانکی ارزان قیمت نیز با سود 4 درصد در مناطق روستایی و 5 درصد در مناطق شهری به زلزله­زدگان استان ایلام اختصاص یافت.

هیات وزیران همچنین مبلغ 18 هزار و 680 میلیارد و 260 میلیون ریال تسهیلات بانکی با سود 4 درصد در مناطق روستایی و 5 درصد در مناطق شهری به زلزله زدگان استان کرمانشاه اختصاص داد.

این تسهیلات شامل بازسازی 19 هزار و 426 واحد مسکونی روستایی به ازای هر واحد تا سقف 300 میلیون ریال، بازسازی تعداد 8677 واحد مسکونی شهری به ازای هر واحد تا سقف 400 میلیون ریال، تعمیر اماکن مسکونی شهری و روستایی حداکثر تا سقف 120 میلیون ریال به ایاز هر واحد، مقاوم سازی اماکن مسکونی شهری حداکثر تا سقف 400 میلیون ریال به ازای هر واحد و تسهیلات تأمین لوازم خانگی و سایر هزینه های ضروری حداکثر تا سقف 100 میلیون ریال و تسهیلات بانکی جهت خودروی آسیب دیده به ازای هر واحد تا سقف 50 میلیون ریال است.

همچنین مبلغ 4 هزار و 756 میلیارد و 780 میلیون ریال برای بازسازی بخش های خسارت دیده ناشی از زلزله استان کرمانشاه اختصاص یافت که این مبلغ صرف کمک بلاعوض جهت جهت احداث 6477 واحد مسکونی شهری به ازای هر واحد 60 میلیون ریال (نقدی و یا مصالح)، کمک بلاعوض جهت احداث 18626 واحد مسکونی روستایی به ازای هر واحد 50 میلیون ریال، کمک بلاعوض جهت تعمیر واحدهای مسکونی شهری و روستایی و واحدهای تجاری به ازای هر واحد حداکثر تا سقف 20 میلیون ریال، کمک بلاعوض جهت تأمین لوازم خانگی تعداد 31 هزار و 203 واحد مسکونی به ازای هر واحد 20 میلیون ریال، کمک بلاعوض جهت مقاوم سازی واحدهای مسکونی به ازای هر واحد حداکثر تا سقف 45 میلیون ریال (نقدی و یا مصالح)، کمک بلاعوض جهت فوت 620 نفر به ازای هر نفر 50 میلیون ریال، بازسازی و مرمت پادگان ها و پاسگاه های مرزی آسیب دیده از زلزله توسط ارتش، سپاه و نیروی انتظامی، اختصاص و پرداخت اعتبار خارج از شمول بابت جبران هزینه های جانبی درمان افراد آسیب دیده از زلزله (نظیر افراد قطع نخاع، بیماران خاص و سایر بیماران آسیب دیده از زلزله که نیازمند طول درمان هستند) و هزینه های صدور پروانه ساختمانی واحدهای احداثی جهت پرداخت به شهرداری ها و دهیاری ها خواهد شد.

با تصویب دولت همچنین مبلغ 8 میلیارد ریال به عنوان کمک بلاعوض جهت تأمین اسکان موقت باقیمانده آسیب دیدگانی که واحد مسکونی آنها به صورت صد درصد تخریب شده است، اختصاص یافت و مبلغ 5 هزار میلیارد ریال اعتبار نیز به عنوان مرحله اول اعتبارات مورد نیاز بازسازی تأسیسات زیربنایی، در اختیار استانداری کرمانشاه قرار گرفت.

هیات وزیران همچنین با اختصاص مبلغ 154 میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل و تجهیز مراکز مدیریت و کنترل حوادث استان ها به منظور بهره برداری هرچه سریع­تر از این مراکز موافقت کرد.

 دولت وضعیت تأمین آب کشت بهاره را بررسی کرد

هیات وزیران در ادامه جلسه، به بررسی گزارش وزارتخانه های نیرو و جهاد کشاورزی و سازمان حفاظت محیط زیست درخصوص «تأمین آب کشت بهاره» پرداخت و مسئولیت مدیریت آن را با توجه به خشکسالی های اخیر به کارگروهی از اعضای دولت محول کرد.

 مجوز انعقاد قرارداد مشارکت برای اجرای چندین پروژه صادر شد

هیات وزیران به منظور توسعه شبکه آزادراهی کشور، افزایش ایمنی، سرعت در جابجایی بار و مسافر، صرفه جویی در مصرف سوخت، کاهش زمان سفر و آلودگی محیط زیست و افزایش ظرفیت ترافیکی، با صدور مجوز انعقاد قرارداد مشارکت برای اجرای پروژه های آزادراه اصفهان – شهرضا – ایزدخواست و قطعه (6) آزادراه تبریز – ارومیه موافقت کرد.

 تسویه بدهی های شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران توسط دولت

دولت به منظور جبران بخشی از زیان شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران ناشی از اعمال سیاست تثبیت و کاهش سهم خود از تعرفه حق دسترسی به شبکه ریلی به منظور اقتصادی کردن حمل بار توسط راه آهن و به تبع افزایش سهم حمل بار ریلی و ایجاد صرفه جویی قابل توجه به نفع اقتصاد ملی، به سازمان برنامه و بودجه کشور اجازه داد تا مبلغ 2900 میلیارد ریال از محل منابع هدفمندکردن یارانه‌ها در اختیار شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران قرار دهد.

 دولت لایحه موافقتنامه سرویس های هوایی دوجانبه بین ایران و کویت را تصویب کرد

هیات وزیران لایحه موافقتنامه سرویس های هوایی دوجانبه بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت کشور کویت را تصویب و اجازه مبادله اسناد آن را صادر کرد.

این موافتنامه به منظور تأسیس و بهره ­برداری از سرویس ‏های هوایی بین و ماوراء سرزمین‏ ها‏ی دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت کشور کویت به عنوان دو عضو کنوانسیون هواپیمایی کشوری بین ‏المللی و طرف‏ ها‏ی متعاهد منعقد شده است.

 ایران و فرانسه موافقتنامه خدمات هوایی امضا می کنند

هیات وزیران در راستای ایجاد خدمات هوایی‌‌ بین‌ و ماورای‌ سرزمین‌های‌ ایران و فرانسه به عنوان دو عضو کنوانسیون هواپیمایی کشوری بین‏ المللی، به وزارت راه و شهرسازی اجازه داد نسبت به انجام مذاکره، پاراف و امضای موقت موافقتنامه مربوط به خدمات هوایی بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری فرانسه اقدام کند.

انتهای پیام/ 

بانک مسکن-جشنواره شهید رجایی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک مسکن-جشنواره شهید رجایی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک مسکن-جشنواره شهید رجایی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
بانک مسکن-جشنواره شهید رجایی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
بانک مسکن-جشنواره شهید رجایی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
انتشار یافته: ۶۷
در انتظار بررسی: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۳ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۷
کی واریز میشه ؟این ماه واریز میشه ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۲ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۷
چرا کم مگر قرار نبود 930 تومن باشه پس چی شد ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۴ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۶
عیدی سال دیگه 900تومنه
همشهری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۳ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۶
خیلی کم است کاش لااقل مثل اون اول ها سکه می دادن......خب نه معلومه نمی خوان قیمت سکه بیاد پایین
هموطن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۳ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۶
باسلام بنده میدونم مشکلات زیاده ولی از تمامی حقوق بگیران میخوام که خدا را شکر کرده که حداقل این مبلغ ناچیز را دریافت می کنید باور کنید اکثر مردم ما حتی یک سوم این مبلغ را هم ندارند که خرج کنند به یاد اونا هم باشید.خدا بزرگه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۷ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۶
چرا حقوق بازنشستگان هنوز همونه ؟مگر قرار نبود افزایش بدهید ؟!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۳ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۶
عرض ادب
بنده بازنشسته باحقوق ماهی 1700 با4تا فرزند و مخارج زندگی و تحصیلات فرزند وهزارتا مشکلات .شما تصور کنید آخه با 800 خرده ای عیدی وبا حقوق پایین میشه از پس مشکلات زندگی بر بیایم ؟
قرار بود عیدی 930 تومن باشه الان شد 8 خردهای چرا ؟
چرا همه چیزو ارزون نمیکنید ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۱ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۶
اللهم عجل لولیک الفرج
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۶ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۶
مگر قرار نبود 980 تومن باشه ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۵ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۶
یعنی 930 هزار شب گذشته گفتید با 847 هزار صبح امروز چرا ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۰ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۶
930شد840 هزار تومن ؟؟؟!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۰ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۶
کی واریز میشه این ماه واریز میشه ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۰ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۶
سلام چراعیدی انقدرکمه ماکارگرهاازکجابیاریم عیدلباس وخرج خونه وخریدعیدبکنیم
ابراهیم روحانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۳ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۶
سلام چراعیدی انقدرکمه ماکارگرهاازکجابیاریم عیدلباس وخرج خونه وخریدعیدبکنیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۷ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۶
خوش به حالتون که بالای 2 میلیون حقوق می‌گیرید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۲ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۶
عیدی بازنشستگان کی واریز میشه ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۸ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۶
به عیدی هم مگه مالیات میخوره؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۳ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۶
90000تومان بقیه چی شد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۹ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۶
90000تومان بقیه چی شد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۸ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۶
کالاها گران شد؟؟!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۵ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۶
عیدی ها ۹۳۰ تومان هست؟؟؟!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۰ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۶
سلام.من همسرم کارگره بادوتابچه وبدون یه سقف وکلی گرونی امام زمان به دادمون برسه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۹ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۶
چرا باید عیدی کارگران دو برابر کارمندان باشه. پیگیری کنید. با این حقوق های به شدت کم
بازنشسته
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۸ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۶
ماکه همیشه شرمنده خانواده مون هستیم...بااین حقوقا.....امسال همه بیشترشرمنده میشیم بااین عیدی...متاسفم..
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۰ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۶
عیدی برای ما کارمندا خیلی کمه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۲ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۶
چه فایده داره عیدی 930 تومن است با این همه مشکلات وگرانی اونوقت چیکار کنیم ؟
حامد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۸ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۶
اول 930 بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۲ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۶
کی واریز میشه ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۷ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۶
کارمند با این وضعیت عیدش کجا بود ۶ روز تعطیلی عید رو باید بره یه جا تا کسی نیاد به خونش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۷ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۶
کارمند با این وضعیت عیدش کجا بود ۶ روز تعطیلی عید رو باید بره یه جا تا کسی نیاد به خونش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۶ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۶
کارمند با این وضعیت عیدش کجا بود ۶ روز تعطیلی عید رو باید بره یه جا تا کسی نیاد به خونش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۹ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۶
جالبه یه نفر گفته 2 میلیون و سیصد حقوقمه ، تازه ناراحت هم هست . ما کارگرای با کار سنگین دوازده ساعته با تمام اضافه کاری ها ، حقوقمون یه یک تومن هم نمیرسه .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۸ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۶
عیدی از ابتدای سال مشخصه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۸ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۶
الان منكه دقيقا دو ميليون و 300 حقوقمه 128 هزار ماليات ميدم اينجوري كه اين افزايش حقوق هيچي به من نميرسه
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۲ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۶
100 تومنش کو؟؟؟؟
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۲ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۶
تاریخ واریز عیدی کی است ؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۱ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۶
قرار بود عیدی کارکنان 930 هزار تومان باشه چی شد پس؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۴۶ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۶
سلام 90000تومان دیگه کجا رفت؟إإإإإإإإإإإإإإإإإإإإإإإإإإإإإإإإإإإإإإإإإإإإإإإإإإ.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۴۰ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۶
مگه نگفته بودند 930 هزار تومان چرا حالاشد 847 هزار تومان !!!!!!!!!!!!
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۲۸ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۶
قرار بود که 930 تومن باشه!؟
جواد
|
Germany
|
۰۷:۱۰ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۶
قرار بود که 930 تومن باشه!؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۰۸ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۶
این ماه واریز میشه یا اسفند ؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۵۸ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۶
چرا عیدی رو یه تومن نکردند
یاعلی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۳۱ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۶
با حقوم حساب کردم کلا میشه 1800 جالبه . نمیشه مسافرت رفت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۱۹ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۶
830 عیدی ؟!
مگر قرار نبود 980 تومن باشه ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۳۴ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۶
مگر قرار نبود 930 تومن باشه پس چی شد ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۳۳ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۶
چه فایده داره عیدی 930 تومن است با این همه مشکلات وگرانی اونوقت چیکار کنیم ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۸ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۶
1تومن عیدی خیلی خوب بود فقط 830 تومن !!!!
حسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۴ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۶
عید باز نشستگان چند تومنه ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۶ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۶
من هیچ نظری ندارم
ناشناس
|
United States
|
۰۰:۱۵ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۶
متاسفم!
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۴ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۵
بالاخره ما نفهمیدیم جریان چیه یکی توضیح بده یجا میگن عیدی کارمند و بازنشسته 930 کارگر 1 و800
حالا میگن پاداش(عیدی) برای همه 847500
بالاخره کدوم مبلغ عیدیه
شاید دوتا چیز جداست و هردوتاش میدن
جریان چیه دقیقا اووقت ؟؟
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۴ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۵
بالاخره ما نفهمیدیم جریان چیه یکی توضیح بده یجا میگن عیدی کارمند و بازنشسته 930 کارگر 1 و800
حالا میگن پاداش(عیدی) برای همه 847500
بالاخره کدوم مبلغ عیدیه
شاید دوتا چیز جداست و هردوتاش میدن
جریان چیه دقیقا اووقت ؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۵ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۵
عیدی ،که قرار بود 980 تومن باشه !شد 840 تومن ؟!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۳ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۵
930 تومان شد847تومن جالبه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۱ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۵
مگه عیدی ۹۷۰ تومن نشد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۵ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۵
تا حالا که میگفتن نهصد و سی هزار تومان؟!
بدبخت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۴ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۵
واقعا متاسفم،گفته بودین ۹۳۰ پس چی شد
قادری
|
Germany
|
۲۲:۴۸ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۵
ما زمانی که ثبت نام کردیم جزو عشایری بودیم
850.000 تومان برگه سهام عدالت داشتیم
الان سهام ما 8 نفر شده 443 تومان سهام زدن
22150 واریز کردن . مرحله دوم هم هیچی واریز نکردن واقعا چرا کسی پیگیر حق ما نیست .
برای همه 26000 ریختن ، الانم 53000 تومان
لطفا شما پیگیری کنید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۵ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۵
عید امسالم دوباره باید شرمنده زن بچه ها باید باشیم وای خدای من
پاسخ ها
محمد
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۳۷ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۶
ما هم مثل شما موافقم
داداش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۶ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۵
باسلام چرا باید عیدی کارگر حداقل یک میلیون و هشتصد هزار تومان باشه ولی عیدی کارمند حداکثر هشتصدوچهل و هفت هزار و پانصد تومان؟؟!!ا
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۰۷ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۶
جالب اینجاست که خیلیها توی ادارات کارمند هستن ولی با قرارداد کارگری!!!
حتی هزینه لباس هم میگیرن!!!
محمد
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۴۳ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۶
بخاطر اینکه کارگر زحمتش زیاده.
محمد
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۴۴ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۶
چرا حقوق کارگر 1 تومن و حقوق کارمند 2 تومن؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۱ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۵
کی واریز میشه فقط همینو بگید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۹ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۵
واقعا که عیدی 932 هزار بود چی شد
بانک مسکن-جشنواره شهید رجایی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر