کد خبر: ۶۴۳۲۵۵۸
گروه : اجتماعی » شهری
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۰
صدر اعظم نوری در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح کرد؛

عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه انقلاب آثار بسیاری در ابعاد مختلف دارد،گفت: مهم ترین آثار انقلاب، استقلال و آزادی کشور است.

استقلال و آزادی مهم ترین آثار انقلاب در کشور استزهرا صدراعظم نوری در گفتگو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛درباره علت پویایی مردم در صحنه های مختلف انقلاب گفت: جمهوری اسلامی یک نظام مردم سالار است و اداره این نظام، نیازمند مشارکت مردم در همه عرصه ها است.

صدراعظم نوری با بیان اینکه انقلاب آثار بسیاری در ابعاد مختلف دارد، بیان کرد: مهم ترین آثار انقلاب، استقلال و آزادی کشور است.

وی در ادامه گفت: تحقق مردم سالاری مبتنی بر دین و پیشرفت در بنیه دفاعی از دیگر آثار مهم انقلاب اسلامی است.

عضو شورای شهر تهران افزایش قدرت منطقه ای ایران در خلیج فارس را یکی از دستاوردهای مهم انقلاب دانست و گفت: ایران نقش موثر و کلیدی در منطقه دارد.

صدراعظم نوری در پاسخ به این سوال که چه کارهایی باید انجام دهیم تا شعارهای انقلاب عینیت بیشتری پیدا کند، ادامه داد: توجه به حوزه اقتصادی، ایجاد رفاه و توجه به معیشت مردم، توجه به حقوق ملت لازم و ضروری است.

وی با اشاره به اینکه بنیان های فکری امام(ره) نیاز به برنامه ریزی و مهم تر از آن نیاز به عمل دارد، ادامه داد: بسیاری از مسئولان ایران در همه ارکان نظام به زندگی اشرافی و رفاهی روی آوردند و از طبقات محروم فاصله معناداری دارند.

 صدراعظم نوری گفت: اهتمام به محرومان و گروه های آسیب پذیر باید مانند دهه اول انقلاب در اولویت مسئولان قرار گیرد.

انتهای پیام/

افزایش قدرت منطقه ای ایران در خلیج فارس

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر