کد خبر: ۶۴۵۴۱۷۱
تاریخ انتشار: ۰۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۸
دریادار حسنی ‌مقدم؛

جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: ارتش در کنار سایر نیروهای مسلح اجازه هیچ گونه جسارت و تهدیدی را به دشمن نمی‌دهد.

امروز از سه راه تبلیغ، نفوذ و تحریم می‌خواهد در جامعه ما تفرقه بیندازدبه گزارش حوزه دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ امیر دریادار تورج حسنی مقدم جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: اگر امروز درک بالایی از شرایط منطقه و کشور داشته باشیم درمی‌یابیم که استکبار جهانی بیکار ننشسته و به دنبال جنگ افروزی و نا آرامی در منطقه است، بنابراین برای مقابله با هر نوع تهدیدی بایددست به دست هم داده و توان دفاعی و نظامی خود را ارتقاء دهیم.

وی افزود: همانگونه که فرماندهی معظم کل قوا(مدظله العالی) راهبرد کلی را برای ما مشخص فرموده و همواره بر آن تأکید دارند؛ همه ما بایستی ایستادگی ، مقاومت و حضور در صحنه را سرلوحه امور خود قرار دهیم.

جانشین نیروی دریایی ارتش در ادامه خاطر نشان کرد: امروز دشمن از سه طریق تبلیغ، نفوذ و تحریم در صدد آن است که در جامعه تفرقه بیندازد و تنها راه مقابله با این نوع تهدید، بالابردن سطح معنویت،داشتن بصیرت، تمسک به کلام الهی و بهره گیری از رهنمودهای اولیاءالله است .

حسنی مقدم اضافه کرد: در همین راستا ما به عنوان یک نظامی بایستی خودمان را به این سلاح‌های معنوی تجهیز کرده و با یک مدیریت راهبردی بتوانیم آینده و سرنوشت خوبی را برای مملکت‌مان رقم بزنیم، در غیر اینصورت دشمن آینده را برای ما می سازد.

وی با بیان اینکه شناخت دشمن اصل بسیار مهمی برای مقابله با تهدیدات است تاکید کرد: با گذشت 4 دهه از انقلاب اسلامی، دشمن هنوز هم به فکر نفوذ و توطئه است و بحمدالله ارتش جمهوری اسلامی ایران به عنوان یکی از نیروهای نظامی حول محور ولایت از انقلاب اسلامی و کشور عزیزمان دفاع کرده و تمام قد می ایستد.

جانشین نیروی دریایی ارتش در پایان تصریح کرد: ارتش جمهوری اسلامی ایران در کنار سایر نیروهای مسلح مقتدر، با اطاعت از فرامین فرماندهی معظم کل قوا اجازه هیچ گونه تهدیدی و جسارتی را به هیچ دشمنی نمی دهد، چرا که فرهنگ دفاعی و نظامی ما برگرفته از فرهنگ عاشورا و روحیات رزمندگان اسلام شهادت طلبانه است.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر