کد خبر: ۶۴۷۰۶۶۳
گروه : زنجان » زنجان
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۱

مدیر کل میراث فرهنگی وگردشگری استان زنجان از آمادگی این استان برای میزبانی از مسافران نوروزی خبر داد.

آمادگی زنجان برای میزبانی از مسافران نوروزیبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زنجان؛رحمتی مدیر کل میراث فرهنگی وگردشگری استان زنجان هم از آمادگی برای اسکان بیش از 7 هزار مسافر نوروزی در زنجان خبر داد وگفت: کمیته های 10 گانه در آمادگی کامل برای استقبال از مسافران وگردشگران نوروزی هستند.

رحمتی با اعلام اینکه هتل ها، مسافرخانه ها، اقامتگاهها ی بوم گردی ،اسکان آموزش وپرورش ، مهمان سراهای ادارات وخوابگاههای دانشجویی در آمادگی کامل برای پذیرایی از گردشگران هستند افزود: نظارت ها بر اماکن واقامتگاها ورسیدگی به شکایات با جدیت در ایام نوروز انجام می شود.

وی افزود :طی دو ماه گذشته جهت میزبانی شایسته از گردشگران ورودی به استان دوره‌های آموزشی توانمند سازی نیرو‌های انسانی در ۱۱ موضوع برای ۵۶۲ نفر از فعالان حوزه‌های مختلف گردشگری برگزار شده است.

مدیرکل میراث فرهنگی زنجان اد امه داد: مجوز بهره برداری از  اقامتگاهای  بوم گردی در استان  در راستای افزایش ظرفیت اسکان استان، ورود به بازار‌های جدید، رشد و توسعه اقتصادی جوامع محلی و ایجاد اشتغال در استان صادر شده است

وی  با اشاره به افزایش تعداد  دفاتر خدمات مسافرتی استان افزود:دفاترخدمات مسافرتی استان در طی سال جاری به ۴۳ مورد افزایش یافته است.

انتهای پیام/ن

 

استان زنجان برای اسکان 7هزار مسافر نوروزی آماده است

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر