کد خبر: ۶۴۷۰۸۶۳
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۶

دبیر فدراسیون ژیمناستیک درباره احکامی که این روزها برای افراد متعدد صادر می شود توضیحاتی را ارائه داد.

به گزارش خبرنگار پایه و آبی گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان مدتی است حکم های زیادی از سوی فدراسیون ژیمناستیک به دست افراد مختلف می رسد. تا جایی که شائبه های مختلفی در این باره به وجود آمده است. برخی معتقدند ۱۶ نفر از فدراسیون اخراج شدند اما چند برابر این عدد افرادی در پست های مختلف حکم دریافت کرده اند.

محسن سلیمانی دبیر فدراسیون ژیمناستیک در این باره گفت: حکم ها برای روسای کمیته ها صادر شده است. مسئولان کمیته ها هیچ کدام حقوقی دریافت نمی کنند و به صورت دائم نیز در فدراسیون حضور ندارند. تنها در برنامه ها و یا مراسم خاص حاضر می شوند. حتی برخی دیگر از طریق فضای مجازی کار خود را انجام می دهند و در استخدام ارگان های دیگر هستند و از ما حقوقی نمی گیرند.

سلیمانی افزود: گفته می شود ۱۶ نفر از فدراسیون اخراج شده اند و به جای آنها ۵۰ نفر آماده اند. این صحبت ها بی انصافی است. ابتدا باید بگویم کسی از فدراسیون اخراج نشده است بلکه یا بازنشسته شده و یا زمان قراردادش به پایان رسیده است.

او درباره این که اکنون چند نفر حقوق بگیر فدراسیون هستند بیان کرد: در حال حاضر ۱۱ نفر از فدراسیون ژیمناستیک حقوق می گیرند.

دبیر فدراسیون ژیمناستیک اضافه کرد: این روزها درگیر اعزام تیم ملی ژیمناستیک هنری به باکو هستیم و وقتی برای پرداختن به حواشی نداریم.

انتهای پیام/

اظهارات سلیمانی درباره ژیمناستیک 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر