کد خبر: ۶۴۷۳۱۶۲
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۰:۱۴

معاون هوانوردی و امور بين الملل سازمان هواپيمايی کشوری از مسافران خواست بليت های هواپيما را از مراکز معتبر و دارای مجوز خريداری کنند.

به گزارش گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از سازمان هواپیمایی کشوری ؛ مرتضی دهقان با اشاره به  آماده سازی پروازهای نوروزی امسال گفت: در ايام نوروز امسال نيز از توان بيش از 63 فرودگاه داخلی استفاده خواهيم كرد و 16 شركت داخلی با 162 فروند هواپيمای فعال و بيش از 24 هزار صندلی خدمات ارائه خواهند داد همچنين علاوه بر شركت های هواپيمايی داخلی 53 شركت هواپيمايی خارجی نيز به 85 فرودگاه در خارج از كشور پرواز نوروزی برقرار خواهند كرد.

وي ادامه داد: امسال با توجه به تقاضای بازار، افزايش بيش از 10 درصدی در پروازها را شاهد خواهيم بود.

دهقان با تاكيد بر ضرورت پاسخگويی شفاف به مسافران و انتظارات شركت های هواپيمايی گفت: دستورالعمل حقوق مسافر نيز تكليف شركت های هواپيمايی را مشخص كرده است و با پايبندی به شرايط مندرج در دستورالعمل بسياری از شكايت ها كاهش خواهد يافت.

معاون هوانوردی و امور بين الملل سازمان هواپيمايی كشوری با بيان اينكه ليست دفاتر و سايت های دارای مجوز بر روی سايت سازمان قابل دسترس است از مسافران نوروزی خواست تا بليط خود را از دفاتر خدمات مسافرت هوايی معتبر و سايت های دارای مجوز خريداری و در صورت مشاهده هرگونه تخلف به سامانه حقوق مسافر به آدرسwww.CAO.ir مراجعه و شكايت خود را ارسال كنند.

انتهای پیام/

افزايش بيش از 10 درصدی پروازهای نوروزی

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ایرانسل
عجیب غریب
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی