تاکنون ۱۲ هزار و ۲۷۲ زائر از استان بوشهر به مناطق عملیاتی دفاع مقدس اعزام شدند

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر با اشاره به آغاز اعزام کاروان راهیان نور به سرزمین‌های دفاع مقدس گفت: امسال تاکنون ۱۲ هزار و ۲۷۲ زائر از استان بوشهر به مناطق عملیاتی دفاع مقدس اعزام شدند.

تاکنون ۱۲ هزار و ۲۷۲ زائر از استان بوشهر به مناطق عملیاتی دفاع مقدس اعزام شدندبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر، سردار علی رزمجو صبح امروز در نشست هماهنگی اعزام کاروان راهیان نور از استان بوشهر با بیان اینکه این کاروان‌ها در قالب راهیان نور دریایی و زمینی به سرزمین‌‌های دفاع مقدس اعزام می‌شوند اظهار داشت: برای تحقق این مهم هماهنگی‌های لازم در نشست‌های تخصصی انجام شده و آمادگی لازم برای اعزام راهیان نور از استان بوشهر وجود دارد.

وی از اعزام 8 هزار و 886 زائر دانش‌آموز به مناطق عملیاتی جنوب خبر داد و گفت: امسال علاوه بر اعزام 8 هزار 886 دانش‌آموزان استان بوشهر به مناطق هشت سال دفاع مقدس یک‌ هزار و 386 دانشجو از استان به این سرزمین‌ها اعزام شده‌اند.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با اشاره به اعزام 2 هزار پیشکسوت به این مناطق تصریح کرد: امسال تاکنون 12 هزار و 272 زائر از استان بوشهر به مناطق عملیاتی دفاع مقدس اعزام شدند.

رزمجو از فراهم شدن امکانات لازم برای اعزام زائران به مناطق دفاع مقدس در ایام تعطیلات نوروز خبر داد و بیان کرد: برنامه‌ریزی برای اعزام 20 هزار نفر از استان بوشهر به مناطق جنوب شده که این مهم در حال اجرا است.

وی با اشاره به اعزام نور دریایی خارگ گفت: برای بازدید از جزیره مقاوم خارگ 11 استان اعلام آمادگی کرده‌اند که امکانات لازم برای این مهم فراهم شده است.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر افزود: در سفر یک روزه راهیان نور دریایی به جزیره خارگ شرکت کنندگان از یادمان شهدا و بیمارستان زیر‌زمینی جزیره بازدید می‌کنند و در 2 روز دیگر از موزه شهید رئیسعلی دلواری و مرکز اطلاعات نیروگاه اتمی دیدن می‌کنند.

انتهای پیام/م

۱۲ هزار زائر به مناطق عملیاتی دفاع مقدس از استان بوشهر اعزام شدند

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر: