کد خبر: ۶۴۹۲۴۱۳
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۳

آرش شکرریز گفت: باشگاه استقلال تنها 23 روز برای پرداخت مطالبات 126 میلیون تومانی عباس محمدرضایی فرصت دارد .

آرش شکرریز، وکیل عباس محمدرضایی در گفت و گو با خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان درباره آخرین وضعیت مطالبات این بازیکن از باشگاه استقلال بیان کرد: از آنجاییکه بازرس های کنفدراسیون فوتبال آسیا 23 روز دیگر برای بررسی وضعیت باشگاه های ایرانی به کشورمان سفر می کنند، قصد دارم پرونده عباس محمدرضایی را به آنها اطلاع دهم و بگویم باشگاه استقلال در کنار پرونده این بازیکن، تکلیف 60 پرونده دیگر را هم مشخص نکرده است. برای دریافت مجوز حرفه ای و حضور در لیگ قهرمانان آسیا آیتم هایی نیاز بود که باشگاه استقلال اصلی ترین آنها یعنی پرداخت مطالبات تمام طلبکاران را انجام نداده اما با پادرمیانی فدراسیون فوتبال این مجوز را دریافت کرد.

او ادامه داد: بازرس های AFC ابتدای می برای بررسی پرونده های مالی تیم ها ایرانی به کشورمان می آیند و امیدوارم تا آن زمان مطالبات 126 میلیون تومانی محمدرضایی پرداخت شود. 3 ماه سعی کردم این موضوع را به صورت مصالحت آمیز حل کنم اما مسئولان باشگاه استقلال هربار به طریق مختلف و وعده های عجیبی که می دادند، پرداخت مطالبات محمدرضایی را به تعویق انداختند. یک بار گفتند حامی مالی پولمان را نداده است. بار دیگر اعلام کردند پول بلیت فروشی به حسابمان واریز نشده است و شرمنده هستیم. شرمندگی آنها چه سودی به حال من دارد.

شکرریز افزود: باشگاه استقلال 900 هزار دلار معادل چهار میلیارد و 500 میلیون تومان برای خرید مامه تیام هزینه کرده است.  حتی از باشگاه استقلال درخواست کردم 26 میلیون مالیات محمدرضایی را کسر کند و به او 100 میلیون بدهد اما از پرداخت این مبلغ هم خودداری کردند. بهتر است باشگاهی که 126 میلیون ندارد، اعلام ورشکستگی کند و با ارسال دادخواست ورشکستگی برای آن مدیر تسویه تعیین شود. در کنار مبلغ سنگینی که برای جذب تیام هزینه شده است، استقلال 2 میلیارد و 400 میلیون تومان به داریوش شجاعیان داده است. این باشگاه با یری ساناک قرارداد  300 هزار یورویی معادل یک میلیارد و 800 میلیون تومان امضاء کرده درحالیکه مبلغ قرارداد این مربی در جمهوری چک ماهی 3 هزار یورو بوده است.

او با اشاره به تسویه حساب باشگاه پرسپولیس با طلبکاران تصریح کرد: پرسپولیس به جز مسعود همامی مطالبات تمام طلبکارانش را پرداخت کرده است اما استقلال چنین وضعیتی ندارد. این باشگاه از 600 میلیون طلب میلاد فخرالدینی، تنها 200 میلیون به او پرداخت کرده است. مجید غلام نژاد 800 میلیون از استقلال طلب داشته اما 400 میلیون گرفته است. به هر طلبکار 40 درصد پولش را داده اند. واقعا تحت فشار هستم چراکه از طرفی باید جواب موکلم را بدهم و از طرفی دیگر 3 ماه به باشگاه استقلال رفتم اما مسئولان این باشگاه هر بار یک بازی برای من در آوردند. اکنون هم باید جواب ممیزی های AFC را بدهند. معاون وزیر ورزش و کمیته صدور مجوز حرفه ای بارها به این باشگاه اعلام کردند مطالباتش را پرداخت کند اما هر بار به طریقی طفره رفته اند. باور کنید سهیل مهدی به عنوان مسئول صدور مجوز حرفه ای از بی خیالی باشگاه استقلال خسته شده است اما هر بار این موضوع را به شوخی می گیرند. گزارش خود را به 2 بازرس AFC تحویل می دهم تا ببینیم با ادامه این وضعیت باشگاه استقلال می تواند فصل آینده هم در لیگ قهرمانان شرکت کند یا خیر.

انتهای پیام/

استقلالی ها مربی 3 هزار یورویی را با 300 هزار یورو جذب کردند

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر