کد خبر: ۶۵۰۱۷۴۹
گروه : قم » قم
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۵
فرمانده انتظامی استان قم عنوان کرد؛

سردارمجتبایی گفت:توسعه اجتماعی زیرشاخه‌های زیادی دارد که امنیت اجتماعی یکی از این شاخه‌ها محسوب می‌شود،

به گزارشگروه استان های باشگاه خبرنگاران جوانازقم؛کاظم مجتبایی ،فرمانده انتظامی استان قم،گفت: پلیس برای دستیابی به قله‌های موفقیت نظم و امنیت علاوه بر ترسیم چشم انداز در افق برنامه‌های توسعه ای و راهبردی، توسعه در حوزه تحقیقات و مطالعات انتظامی را نیز در برنامه‌های خود تدوین و گام‌های بلندی برای اجرای آن برداشته است.

وی ادامه داد: پلیس قم در این رابطه توانسته ارتباط خوبی را با مراکز حوزوی، دانشگاهی و مردم برقرار و در جهت امنیت پایدار جایگاه قابل قبولی کسب کند .

 فرمانده انتظامی استان قم با اشاره به این که توسعه اجتماعی زیرشاخه‌های زیادی دارد که امنیت اجتماعی یکی از این شاخه‌ها محسوب می‌شود، تاکید کرد: بخش اندکی از افراد جامعه که قانون را بر نمی‌تابند و آن را زیر پا می‌گذارند، نیروی انتظامی برابر قانون با آن‌ها برخورد می‌کند.

فرمانده انتظامی استان قم با بیان این که رویکرد نیروی انتظامی بر محور اقدامات فرهنگی، اجتماعی و پیش‌دستانه است،افزود: آرمان شهر شیعی تنها در امنیت کامل محقق می‌شود، بنابراین همه مردم در برابر امنیت مسئول بوده و می‌بایست در این خصوص همراه پلیس باشند.

سردار مجتبایی در ادامه به کاهش جرائم کارکنان در سال گذشته اشاره کرد و دلیل آن را وجود برنامه‌های ارزشی، معنوی و بصیرت افزایی کارکنان برشمرد.

انتهای پیام/ح

رويکرد پليس بر محور اقدامات فرهنگی و اجتماعی است

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر