کد خبر: ۶۵۰۳۱۸۹
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۹
حمیدرضا طاهرخانی :

ستاره نیمکت نشین پرسپولیس تهران با انتشار پستی در استوری اینستاگرامش نسبت به انتشار ادعایی از زبان وی در فضای مجازی واکنش نشان داد.

به خاطر محرومیت تیم پرسپولیس، تمدید کردم!به گزارش خبرنگار حوزه ورزشکاران گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ حمیدرضا طاهرخانی با اینکه در دو قهرمانی اخیر پرسپولیس نقش آنچنانی درون زمین نداشته و بیشتر به عنوان یک بازیکن نیمکت نشین شاهد تلاش دیگر ستاره‌های تیم برانکو بوده، اما همه او را دوست دارند و اکثر نفرات از جمله پروفسور سرخ‌ها از آینده درخشان او  حرف به میان می‌آورند.

چندی پیش ادعایی پیرامون علت  تمدید قراردادش با پرسپولیس در فضای مجازی منتشر شد که وی در واکنش به آن پستی در استوری اینستاگرام خود منتشر و عنوان کرد: من به هیچ وجه همچین حرفی نزدم و افتخار می کنم به اینکه در تیم بزرگی مثل پرسپولیس هستم.

حمیدرضا طاهرخانی در استوری اینستاگرامش نوشت:

"سلام به همه هوادارای ارتش سرخ. من در حدی نیستم که بخوام سر تیم محبوبم منت بذارم واسه اینکه تمدید کردم قراردادمو. من هر چی دارم از تیم پرسپولیس دارم.

ادعایی که در فضای مجازی منتشر شد:

"به علت محرومیت تمدید کردم

به خاطر محرومیت نقل و انتقالاتی حاضر به ماندن در پرسپولیس شدم. من مهاجم هم بازی می کنم اما پست اصلی ام هافبک وسط است. رقیب زیاد دارم ولی می خواهم بجنگم.

من به هیچ وجه همچین حرفی نزدم و افتخار می کنم به اینکه در تیم بزرگی مثل پرسپولیس هستم."

به خاطر محرومیت تیم پرسپولیس، تمدید کردم!به خاطر محرومیت تیم پرسپولیس، تمدید کردم!

انتهای پیام/ 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر