کد خبر: ۶۵۰۳۵۸۶
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۶

سرمربی تیم تکواندو شهرداری ورامین گفت: رقابت برای کسب سکوی قهرمانی در جام باشگاه‌های آسیا بین تیم‌های ایران خواهد بود.

خانلرخانی: تیم‌های ایران مدعی اصلی قهرمانی در جام باشگاه آسیا هستندپیام خانلرخانی سرمربی تیم تکواندو شهرداری ورامین در گفتگو با خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان؛ درباره مسابقات جام باشگاه‌های تکواندو آسیا بیان کرد: تیم شهرداری ورامین تاکنون در سه دوره پیاپی قهرمان جام باشگاه‌های آسیا شده است و امیدوارم در این دوره هم بتوانیم با کسب عنوان قهرمانی، جام دیگری را برای باشگاه ورامین رقم بزنیم.

او در ادامه درباره تیم‌های حاضر در این مسابقات عنوان کرد: با توجه به نتایجی که در هر دوره از این مسابقات بدست آمده می‌توان گفت: در این دوره نیز رقابت برای کسب عنوان قهرمانی بین تیم‌های ایرانی است و تیم‌های خارجی برای عناوین دیگر تلاش می‌کنند.

خانلرخانی تصریح کرد: تیم بصره عراق از ورزشکاران خوبی بهره می‌برد، اما معتقدم تیم شهرداری و دانشگاه آزاد از گزینه‌های اصلی عنوان قهرمانی هستند.

او درباره حضور فرزان عاشورزاده و مهدی خدابخشی در ترکیب تیم شهرداری ورامین عنوان کرد: باتوجه به امتیازاتی که این رقابت‌ها برای بازیکنان دارد تصمیم گرفتیم از حضور این دو بازیکن در تیم استفاده کنیم البته خدابخشی از تکواندوکاران تیم شهرداری بود و عاشورزاده به عنوان نفر جدید وارد تیم شد.

سرمربی تیم شهرداری ورامین در مورد برگزاری اردوی آمادگی عنوان کرد: به دلیل اینکه بیشتر بازیکنان در اردوی تیم ملی حضور داشتند فرصت نکردیم که اردوی آمادگی جدا برای این مسابقات برگزار کنیم، اما تکواندوکاران از شرایط خوبی برخوردار بوده و برای این رقابت‌ها آماده هستند.

او درباره انتخاب فریبرز عسگری به عنوان سرمربی تیم ملی تکواندو بزرگسالان بیان کرد: عسگری از قهرمانان با اخلاق تکواندو است و از نظر فنی اطلاعات خوبی دارد. البته مهدی بی باک هم در مدت حضورش به عنوان سرمربی زحمات زیادی برای تیم ملی کشید و نفرات خوبی را به تیم معرفی کرد. در حال حاضر فدراسیون تصمیم گرفته که هدایت تیم بزرگسالان مردان را به عسگری بسپارد و امیدوارم او در مدت زمان باقی مانده تا رقابت‌های قهرمانی آسیا بتواند تیم را به آمادگی لازم برساند تا بار دیگر اقتدار تکواندو ایران به حریفان اثبات شود.

او ادامه داد: از فریبرز عسگری باید تشکر کنم چرا که اجازه داد ملی پوشان در مسابقات جام باشگاه‌های آسیا تیم‌های ایران را همراهی کنند و این اتفاق هم برای افزایش آمادگی بازیکنان مناسب است و هم احتمال قهرمانی تیم‌ها را افزایش می‌دهد.

خانلرخانی درباره وضعیت تیم ملی پاراتکواندو بیان کرد: اردو‌های آمادگی برای حضور در مسابقات آسیایی ویتنام در حال برگزاری است و امیدوارم تا خرداد ماه ورزشکاران به آمادگی لازم برسند.

او افزود: سال گذشته مسابقات قهرمانی کشور در رشته پاراتکواندو برگزار شد و استعداد‌های زیادی شناسایی شد که در آینده از حضور آن‌ها در تیم ملی استفاده می‌کنیم تا بتوانیم در رقابت‌های جهانی با نفرات بیشتری حاضر شویم.

سرمربی تیم شهرداری ورامین در پایان خاطر نشان کرد: کسب عنوان قهرمانی جهان را به تیم ملی نوجوانان تبریک می‌گویم. امیدوارم سال جدید با قهرمانی در تمام مسابقات برای تیم‌های ملی تکواندو همراه باشد.

انتهای پیام/

اظهارات خانلرخانی درباره مسابقات جام باشگاه‌های آسیا

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر