کد خبر: ۶۵۱۷۰۱۳
گروه : قم » قم
تاریخ انتشار: ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۳
۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۳
کد خبر : ۶۵۱۷۰۱۳
گروه : قم » قم
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم عنوان کرد؛

آیت الله ممدوحی گفت:نیروهای امنیتی رکن اصلی امنیت و آرامش جامعه هستند و بدون آنها امنیت ما مخدوش خواهد شد..

به گزارشگروه استان های باشگاه خبرنگاران جوانازقم؛آیت الله حسن ممدوحی،عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، روز یکشنبه گفت: اگر نیروهای امنیتی و این سربازان گمنام امام زمان (عج) نبودند، کشور ما امروز وضعیتی بهتر از کشورهای همسایه از جمله سوریه و عراق نداشت.

وی ادامه داد: مدیریت کشور به شدت نیاز به حراست و حفاظت دارد و برخی حراست ها و حفاظت های ظاهری است که برخی نیروهای خدوم این کارها را انجام می دهند، ولی مهمتر از ظاهر، رصدهای اطلاعاتی و مراقبت دائمی از دشمنان برای جلوگیری از نفوذ و توطئه های آنان می باشد.

وی گفت: اگر ما امروز با آرامش درحال فعالیت و زندگی عادی و روزمره خود هستیم بدانیم انسان هایی به صورت شبانه روزی و تمام وقت از این امنیت ما محافظت می کنند و با تمام وجود قدردان آنها باشیم.

آیت الله ممدوحی یادآورشد: آنها تاکنون به صورت تمام عیار به کشور کمک کرده و نسبت به نقشه ها و توطئه ها آگاه هستند، در حالی که ما از خیلی چیزها غافل هستیم و از پشت پرده جریان دشمن بی خبر می باشیم.

وی گفت:کشور مانند باغی است که اگر از آن غفلت شود از بین می رود و درختان و ثمرهای آن دچار خشکیدگی می شوند، نیروهای امنیتی با رصدهای اطلاعاتی خود، ویروس های مضر را از بین می برند و بر مسائل امنیتی کشور، نظارت تام دارند.

آیت الله ممدوحی عنوان کرد: ما دشمنان قدار و کینه توزی داریم و آنها زمانی که قصد خرابکاری و یا ضربه زدن داشته باشند به مسائل ظاهری ما کاری ندارند بلکه از کانال ها و راههایی که از نظر ما غافل و باطن است وارد می شوند و در اینجا اهمیت و نقش ماموران باطنی نظام یا همان سربازان گمنام امام زمان (عج) مشخص می شود.

استاد حوزه علمیه قم افزود: ما امروز بیش از هر زمانی نیازمند تقویت این چشم های بینا و توانای نظام جهت رو کردن دست های خائن و پلید دشمن هستیم،نیروهای امنیتی رکن اصلی امنیت و آرامش جامعه هستند و بدون آنها امنیت ما مخدوش خواهد شد.

آیت الله ممدوحی خاطرنشان کرد:این قشر جان برکف نباید از نظر روانی، امنیت مالی و جانی دچار مشکل باشند بلکه باید با تمام وجود حمایت شوند.

هفته منتهی به سالروز میلاد خجسته حضرت مهدی موعود(عج) به عنوان هفته سربازان گمنام امام زمان (عج) نامگذاری شده است.
انتهای پیام /ح

نیروهای امنیتی چشمان بینای نظام در مقابل دشمنان هستند

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر