کد خبر: ۶۵۳۴۷۴۷
گروه : اردبیل » اردبیل
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۱
رئیس میراث فرهنگی شهرستان نیر؛

رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان نیر از برگزاری سیزدهمین دوره جشنواره ملی آش و غذاهای سنتی در این شهرستان خبر داد.

ایرج سپیدکار، رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان نیر در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل، تصریح کرد: این جشنواره با هدف معرفی قابلیت های شهرستان نیر و استان اردبیل در حوزه گردشگری غذا برگزار می شود.

وی با اشاره به برگزاری موفقیت آمیز 12 دوره از این جشنواره اضافه کرد: در دوره سیزدهم نیز 70 غرفه به منظور برگزاری این جشنواره در منطقه نمونه گردشگری بولاغلار نیر پیش بینی شده است.

رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان نیر ادامه داد: از این تعداد50 غرفه برای آش و غذاهای سنتی و 20 غرفه برای معرفی و فروش سوغات و صنایع دستی تولیدی استان اختصاص می یابد.

سپیدکار ادامه داد: این جشنواره مطابق روال سال های گذشته در سطح ملی برگزار می شود و پیش بینی شده در این دوره نیز بیش از 20 استان از سراسر کشور در این رویداد فرهنگی حضور یابند.

وی تاکید کرد: مدت سه روزه در نیمه دوم تیر ماه سال جاری برای برگزاری این جشنواره پیش بینی شده و امسال در نظر داریم بازی های بومی محلی را نیز همزمان با جشنواره برگزار کنیم.

انتهای پیام/ح

جشنواره آش و غذاهای سنتی در سطح ملی برگزار می شود

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر