کد خبر: ۶۵۳۴۸۷۸
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۴

کارشناس مسئول مرکز کنترل ترافیک شهری شهرداری کرمانشاه گفت: کنار نزدن ماشین ها در صحنه های تصادف 50هزار تومان جریمه دارد .

جریمه 50هزار تومانی برای رانندگانی که در تصادف سد معبر می کنندمرادی کارشناس مسئول مرکز کنترل ترافیک شهری شهرداری کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار   گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه گفت:  در صورت بروز تصادف حتما خودروهای خود را به منتهی الیه سمت راست انتقال دهید تا از بروز ترافیک سنگین جلوگیری شود.

وی گفت:در تصادف از زوایای مختلف از صحنه تصادف عکس بگیرید و بعد ماشین ها را به سمت راست انتقال دهید و توجه داشته باشید کنار نزدن ماشین ها در صحنه های تصادف 50هزار تومان جریمه دارد .

مرادی گفت: حرکت ندادن ماشین ها موجب ایجاد ترافیک سنگین در خیابان های شهر می شود و چون که معابر کم عرض هستند با کوچکترین تصادفی چندین تقاطع و حتی میدان را نیز درگیر می کند و همین موضوع موجب عصبانیت شهروندان و ترافیک شدید می شود.

وی گفت در خصوص تشخیص مقصر؛ شهروندان نگران نباشند  با حضور کارشناس تصادف در صحنه مقصر تشخیص داده می شود.

مرادی افزود: تا 6میلیون تومان تصادف نیاز به کروکی و گزارش پلیس نیست و اگر رانندگان به توافق برسند با در دست داشتن مدارک می توانند به بیمه مربوطه مراجعه و خسارت دریافت کنند.

انتهای پیام/ز

تا 6میلیون تومان تصادف نیاز به کروکی و گزارش پلیس نیست

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر