کد خبر: ۶۵۳۴۹۲۹
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۱

امسال دانش آموزان برخی از مقاطع و رشته‌های تحصیلی در هرمزگان می‌توانند برای دریافت کتب درسی به صورت الکترونیکی نام نویسی کنند.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان  از بندرعباس،مرتضی رئیسی معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان گفت: نام نویسی دریافت کتب درسی پایه‌های تحصیلی دوم تا ششم ابتدایی، پایه‌های ۱۱ و ۱۲ رشته‌های فنی و حرفه‌ای و کاردانش و کتاب‌های تکمیلی استعداد‌های درخشان از ۱۸ فروردین در سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی آغاز شده است و تا ۱۸ خرداد ادامه دارد.

وی افزود: نام نویسی دریافت کتب درسی پایه اول ابتدایی و پایه دهم نیز از ۲۳ تیر امسال آغاز می‌شود و تا بیستم شهریور ادامه دارد.

معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان گفت: در صورت نام نویسی نکردن به صورت انفرادی برای دریافت کتب درسی، مدیران مدارس به صورت گروهی اقدام به نام نویسی می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه در این طرح فرض بر قبولی دانش آموزان در سال تحصیلی ۹۶ -۹۷ است افزود:دانش آموزان و اولیای آن‌ها می‌توانند مرداد امسال برای اصلاح اطلاعات به سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی مراجعه کنند.

معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان گفت: مقاطع و رشته‌های دیگر تحصیلی نیز باید کتب درسی خود را در شهریور امسال با مراجعه به کتابفروشی‌های معتبر تهیه کنند.

مرتضی رئیسی افزود: امسال پیش بینی می‌شود بیش از ۳۴۰ هزار دانش آموز در هرمزگان سال تحصیلی جدید را آغاز کنند.

انتهای پیام/ف

نام نویسی  الکترونیکی برای دریافت کتاب درسی

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر