کد خبر: ۶۵۳۵۳۴۸
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۱

مدیرکل تعزیرات حکومتی سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به شروع ماه مبارک رمضان۶ اکیپ ثابت به همراه چند اکیپ سیار در قالب طرح ضیافت روزانه بازار ماه رمضان را رصد می‌کنند.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان، حیدر میرزایی مدیرکل تعزیرات حکومتی استان سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به شروع ماه مبارک رمضان و براساس افزایش تقاضای عمومی برای برخی مایحتاج موردنیاز در این ماه، ۶ اکیپ ثابت به همراه چند اکیپ سیار در قالب طرح ضیافت روزانه بازار ماه رمضان را رصد می‌کنند.

حیدر میرزایی  اظهار داشت: مطابق هر سال تعزیرات حکومتی با شروع ماه مبارک رمضان و به دلیل افزایش تقاضای عمومی مصرف‌کنندگان برای برخی کالا‌ها و مایحتاج موردنیاز در این ماه، طرح ضیافت ۹۷ را به مدت یک ماه اجرایی می‌کند.

وی با بیان اینکه این طرح در سراسر استان اجرا خواهد شد، ادامه داد: ۶ شهرستان زاهدان، ایرانشهر، نیکشهر، چابهار و زابل خاش از جمله نقاط اصلی برای اجرای طرح ضیافت هستند که در هر شهرستان یک اکیپ متشکل از مأموران سازمان‌های صنعت معدن و تجارت، اتاق اصناف، دانشگاه علوم پزشکی، نیروی انتظامی و مرکز بهداشت و تعزیرات حکومتی روزانه بازار ماه مبارک رمضان را رصد می‌کنند.

وی افزود: در سایر شهرستان‌های استان این اکیپ‌ها به صورت سیار به فعالیت بازار ماه مبارک رمضان رسیدگی می‌کنند به این معنی که در هر چند روز یکبار به شهرستان‌های مختلف رفته و گشت‌زنی می‌کنند.

میرزایی خاطرنشان کرد: خوشبختانه اکثر کسبه استان انسان‌های شریف و قانونمندی هستند، اما در این میان عده‌ای سودجو نیز وجود دارند که تمرکز ما بر شناسایی و برخورد با این افراد است.

خاطرنشان کرد: هدف اصلی از اجرای این طرح آرامش بر سطح بازار، پیشگیری از وقوع تخلف و حمایت از تولیدکننده داخلی و مصرف‌کننده است.

وی افزود: شهروندان به‌عنوان همیاران ما می‌توانند در صورت مشاهده تخلفات مرتبط با حوزه صلاحیتی تعزیرات حکومتی، مراتب را از طریق سامانه تلفنی ۱۳۵ اعلام کنند تا در کوتاه‌ترین زمان بررسی شود.

انتهای پیام/ع

اجرای طرح نظارت بازار در  ماه رمضان

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر