کد خبر: ۶۵۳۵۳۵۴
گروه : فارس » شیراز
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۵

معاون وزیر آموزش و پرورش گفت: عملکرد شورای آموزش و پرورش فارس قابل قبول است، زیرا فعالیت‌های کاربردی انجام شده است.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز؛ مجتبی زینی وند معاون وزیر آموزش و پرورش در شورای آموزش و پرورش فارس گفت: عملکرد شورای آموزش و پرورش فارس قابل قبول است، زیرا فعالیت‌های کاربردی انجام شده است.

وی بابیان اینکه در دنیای امروز نقش آموزش و پرورش بر توسعه مشخص است که بسیاری از اهداف از مسیر نظام تربیت ممکن است، افزود: پویایی و کارآیی نظام آموزش و پرورش کشور نشان از موفقیت هر کشور دارد و سازمان آموزش و پرورش به تنهایی موفق به کار نیست.

زینی وند ادامه داد: در بحث مشارکت مردم نیز شورا‌های آموزش و پرورش نقش بسیار مهمی ایفا می‌کند.

وی گفت: قانون مدارس غیر دولتی وظایفی را بر عهده آموزش و پرورش و موسسین گذاشته است که بسیاری از آن‌ها بازنشستگان آموزش و پرورش هستند که اگر کمک‌های ما نباشد با مشکل مواجه خواهند شد.

معاون زیر آموزش و پرورش تاکید کرد: بسیاری از مراکز آموزشی غیر دولتی با استاندارد‌های لازم فضای آموزشی فاصله داشته که امسال بودجه مشخصی برای کمک به آن‌ها در نظر گرفته شده است.

زینی وند با اشاره به اینکه نظارت مشخص بر روی مدارس غیر دولتی وجود دارد و خوشبختانه وضعیت آموزشی و تربیتی مدارس غیر دولتی مناسب است، تصریح کرد: موسسین مدارس غیر دولتی بهترین کارآفرین‌ها هستند که باید مورد حمایت قرار گیرند.
انتهای پیام/ر

صحبت های معاون وزیر آموزش و پرورش در شورای آموزش و پرورش فارس

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر