کد خبر: ۶۵۳۵۶۳۴
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۸
استاندار کرمانشاه:

استاندار کرمانشاه بر تسریع در روند بازسازی نقاط زلزله زده تاکید کرد و گفت: مدیران در ماه رمضان به گونه‌ای عمل کنند که خللی دربازسازی رخ ندهد.

مدیران با برنامه ریزی مانع از کندی روند بازسازی مناطق زلزله زده در ماه رمضان شوندبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه،  هوشنگ بازوند  استاندار کرمانشاه   امروز پنجشنبه در شورای برنامه ریزی استان که درمحل استانداری کرمانشاه برگزار شد، ابراز داشت: مدیران در ماه مبارک رمضان به گونه ای برنامه ریزی کنند تا خللی در روند بازسازی به وجود نیاید چرا که فرصت در بازسازی بسیار کم است.

وی افزود: برخی مدیران طبق رسوم در ماه مبارک رمضان اقدام به دادن افطاری می کنند اگر چه این کار نیکو و پسندیده است اما هیچ کس اجازه ندارد از بیت المال برای این کار هزینه کند.

استاندار کرمانشاه با بیان اینکه در حال حاضر۸۷ درصد از اسناد خزانه جذب نشده، گفت: برای ارائه اسناد خزانه فرصت بسیار کم است و هنوز خیلی از مدیران مدارک لازم را برای دریافت اسناد خزانه به مسئولین ذیربط ارائه ندادند که باید هرچه زودتر اقدام کنند چرا که اگر این میزان جذب نشود مشکلاتی پیش خواهد آمد.

وی در ادامه به طرح آمایش سرزمینی اشاره کرد و افزود: برای این طرح دانشگاه و اساتید بسیار تلاش کردند و بیشتر از این جایز نیست طولانی شود.

وی تاکید کرد: امروز باید این طرح به گونه ای مطرح شود تا به تصمیم نهایی برسیم و بتوانیم از آن برای پیشبرد توسعه استان بهره ببریم.

 

 انتهای  پیام/ز

 

هیچ کس حق ندارد از بیت المال برای افطاری دادن هزینه کند

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر