کد خبر: ۶۵۳۵۹۶۹
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۴
سردار شیرزاد تأکید کرد؛

رئیس پلیس بین الملل نیروی انتظامی و معاون اول قوه قضائیه بر گسترش و تداوم همکاری‌ها و نیز رفع مشکلات استرداد مجرمان در عرصه بین الملل تاکید کردند.

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در راستای بررسی چالش‌ها و رفع مشکلات استرداد مجرمان و تعقیب آن‌ها در عرصه بین الملل، سردار شیرزاد رئیس پلیس بین الملل ناجا با حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای معاون اول قوه قضائیه دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار، سردار شیرزاد ضمن ارائه گزارشی از ماموریت‌های پلیس بین الملل، اظهار کرد: خلا‌های قانونی، عدم آشنایی قضات با فرآیند استرداد مجرمان و نیز متناسب نبودن قوانین با ماموریت‌های محوله از بارزترین مشکلاتی است که بر سر راه استرداد مجرمان وجود دارد؛ البته ظرفیت‌های بسیار خوبی در این پلیس برای تعقیب و دستگیری این مجرمان وجود دارد.

حل مشکلات موجود در عرصه بین الملل مهم ترین راهکار تعقیب مجرمان فراری

در ادامه دیدار، حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه‌ای به مفید و ارزنده بودن مطالب مطروحه از سوی رئیس پلیس بین الملل ناجا اشاره و تصریح کرد: ما در بسیاری از امور، نیازمند تعامل سازنده تری هستیم که باید به صورت جدی، موضوعات را بیش از پیش دنبال کنیم.

معاون اول قوه قضائیه، حل معضلات و مشکلات موجود در عرصه بین الملل را مهمترین راهکار تعقیب مجرمان متواری و ارتقای امنیت داخلی دانست و تاکید کرد: موضوعات و مشکلات مطروحه باید به قید فوریت مورد بررسی و واکاوی قرار گیرد.

حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه‌ای بر آمادگی قوه قضائیه به منظور گسترش و تداوم همکاری‌ها و نیز حمایت از مجریان قانون و ضابطان دادگستری تاکید کرد.

انتهای پیام/

ضرورت توسعه تعامل پلیس با قوه قضائیه در زمینه استرداد مجرمان در عرصه بین الملل

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر