کد خبر: ۶۵۳۶۲۱۴
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۳

معاون حفاظت و بهره‌برداری آب منطقه‌ای لرستان با بیان اینکه از ابتدای امسال تاکنون ۶۴ حلقه چاه غیرمجاز در استان لرستان مسدود شده است گفت: در حال حاضر ۷۳۸ حلقه چاه غیرمجاز در استان وجود دارد.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان؛ نادر مختاری، با اشاره به انسداد چاه‌های غیرمجاز در استان لرستان گفت: چاه‌های غیرمجاز استان لرستان تا پایان سال ۹۶ هزار و ۳۴۵ چاه بوده که از این تعداد ۵۴۳ حلقه چاه مسدود شده است.

وی افزود: از ۸۰۲ حلقه چاه غیر مجاز باقی مانده برای ۴۱۷ حلقه چاه احکام صادرشده است که از ابتدای امسال تاکنون ۶۴ حلقه چاه مسدود شده و در حال حاضر ۳۵۳ حلقه چاه احکام انسداد دارند.

معاون حفاظت و بهره‌برداری شرکت آب منطقه‌ای استان لرستان عنوان کرد: در حال حاضر ۷۳۸ حلقه چاه غیرمجاز در استان لرستان وجود دارد که تلاش در جهت انسداد چاه‌های غیرمجاز استان است.

وی بیان کرد: امسال ۶۴ حلقه چاه در استان مسدود شد که هشت حلقه چاه در شهرستان الیگودرز، ۹ حلقه در بروجرد، سه حلقه چاه در شهرستان دوره چگنی، دو حلقه چاه در خرم‌آباد، ۲۲ حلقه در دلفان، سه حلقه در شهرستان دورود، شش حلقه چاه در سلسله و ۱۱ حلقه چاه در شهرستان کوهدشت مسدود شده است.

انتهای پیام/د

۶۴ حلقه چاه غیرمجاز در استان لرستان مسدود شد

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر