کد خبر: ۶۵۳۶۲۱۹
گروه : بوشهر » بوشهر
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۷

مدیرکل روابط عمومی استانداری بوشهر گفت: برای هم افزایی، ایجاد انسجام، ارتقای سطح روابط عمومی ها، هماهنگی دراطلاع رسانی و بهادادن به کار آن‌ها شورای هماهنگی روابط عمومی‌ها در این استان فعال شده است.

شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان بوشهر فعال شدبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر ، اسماعیل کاظمی روز پنجشنبه به مناسبت ۲۷ اردیبهشت روز ارتباطات و روابط عموم گفت: شورای هماهنگی روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی به ریاست معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری و دبیری اداره کل روابط عمومی استانداری بوشهر فعال است.

وی اظهار کرد: این شورا ضمن هماهنگی اطلاع رسانی دستگاه‌های اجرایی به اجرای دقیق ماده ۸ آیین نامه قانون دسترسی آزاد به اطلاعات کمک می‌کند.

مدیرکل روابط عمومی استانداری بوشهر گفت: نامشخص بودن حیطه وظایف و درک نشدن جایگاه آنان از جمله گله مندی مدیران روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی است که تلاش می‌شود با تشکیل شورای روابط عمومی این مشکل برطرف شود.

کاظمی اضافه کرد: روابط عمومی‌ها باید زمینه ساز تنویر افکار عمومی در جامعه باشند و با فرهنگ سازی مناسب زمینه را برای مشارکت مردم فراهم و به جریان دسترسی عادلانه و آزاد مردم به اطلاعات کمک کنند.

وی ادامه داد: روابط عمومی‌ها پل ارتباطی بین دستگاه اجرایی با مردم و بخشی از نظام اطلاع رسانی به شمار می‌روند که به کمک رسانه‌ها و سایر ابزار‌های ارتباطی می‌توانند بیانگر مشکلات مردم از یک سو و اقدامات و خدمات دستگاه اجرایی و دولت از دیگر سو باشند.

کاظمی، بر لزوم همگرایی و هم افزایی بین روابط عمومی‌ها برای تحقق شعار سال و اطلاع رسانی بهتر تاکید کرد.

وی افزود: روابط عمومی‌ها به عنوان بازو‌های اصلی اطلاع رسانی دولت در استان و شهرستان‌ها به حساب می‌آیند.

کاظمی، برگزاری تور‌های رسانه ای، فعال سازی روابط عمومی فرمانداری‌ها و انتشار بیش از یکهزار و ۴۰۰ خبر و گزارش از روابط عمومی استانداری را از جمله اقدام‌های مهم سال گذشته عنوان کرد.

وی گفت: امسال برای نخستین بار در روز روابط عمومی مدیران روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی ضمن ادای احترام به مقام شهدا از موزه مردم شناسی و در قالب تور دریایی از طرح توسعه بندر بوشهر در جزیره نگین بازدید کردند.

انتهای پیام/م

فعالیت شورای هماهنگی روابط عمومی ها

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر