کد خبر: ۶۵۳۶۵۹۲
تاریخ انتشار: ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۵
در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح شد؛

مهرداد فرید پخش فوتبال در سینماها را اتفاق بدی می‌داند؛ اما در صورت قطعی شدن این طرح، پیشنهاد جالبی داد.

پیشنهاد جالب و متفاوت یک کارگردان درباره نمایش فوتبال در سینماهامهرداد فرید تهیه کننده و کارگردان سینما، درباره طرح پخش فوتبال در سینماها به خبرنگار حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ گفت: اجرای چنین طرحی به شدت اتفاق بدی است؛ سینما جای نمایش فیلم های سینمایی است و فوتبال را باید در ورزشگاه‌ها و محل های تجمعی مانند کافی شاپ و ... دید. در این رابطه شهرداری می تواند وارد عمل شود و ال سی دی هایی در مکان های عمومی قرار دهد تا مردم به تماشای فوتبال بنشینند.

وی افزود: باید توجه کنیم تعداد سینما و سالن های ما اینقدر زیاد نیست که بخواهیم بخشی از آن را برای پخش فوتبال اختصاص دهیم.

وی اضافه کرد: فروش بلیت فوتبال فقط برای سالن دار است و تنها کسانی که متضرر می شوند، صاحبان فیلم ها هستند. در این راستا پیشنهاد اول در صورت قطعی شدن پخش فوتبال در سینما برای کمتر ضررکردن صاحب فیلم، پرداخت نصف فروش بلیت فوتبال به آنهاست.

فرید با دادن پیشنهاد مهمتری در این زمینه بیان کرد: پیشنهاد بهتر و مهم بعدی این است که کل فروش پخش فوتبال را به خانه سینما برای کارهای عام المنفعه، بیمه سینماگران، کارهای عمومی و...اختصاص دهند.

انتهای پیام/

 

مخالفت یک تهیه کننده با نمایش فوتبال در سینماها

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر