کد خبر: ۶۵۳۶۶۴۹
تاریخ انتشار: ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۷

سرپرست پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: یک نفر از اراذل و اوباش تهران پس از تحمل زندان و آزادی از آن، در یک میهمانی اقدام به قتل یکی از دوستان خود کرد.

مجرم سابقه دار در مهمانی مجردی دوست خود را به قتل رساندبه گزارش حوزه حوادث و انتظامی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سرهنگ حمیدرضا یاراحمدی گفت: یک نفر از اراذل و اوباش تهران که چندی پیش در عملیات پلیس با شلیک گلوله به ناحیه پا دستگیر شده بود، پس از تحمل زندان و آزادی از آن در یک میهمانی اقدام به قتل یکی از دوستان خود کرد.

سرپرست پلیس آگاهی تهران بزرگ تصریح کرد: این متهم در یک میهمانی مجردی یکی از دوستان خود را به قتل رساند و دو نفر دیگر را مجروح کرده و متواری شد.

این مقام ارشد پلیس تهران با تاکید بر این مطلب که متهم به اتهام قتل عمد تحت تعقیب اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ بود، اظهار داشت: در ساعت ۲۰ عصر روز گذشته وقوع یک فقره فوت به دلیل اصابت ضربات چاقو به کلانتری ولنجک اعلام شد که با حضور ماموران در بیمارستان مشخص شد فردی حدوداً ۳۵ ساله به همراه دو نفر دیگر که آن‌ها نیز به دلیل اصابت جسم تیز مجروح شده‌اند، به بیمارستان منتقل شده  و یکی از آن‌ها در بیمارستان فوت می‌کند.

وی گفت: با اعلام خبر فوت در بیمارستان به اداره ویژه قتل پلیس آگاهی، کارآگاهان در بیمارستان حاضر شده و پس از تحقیقات از ۲ مجروح صحنه درگیری، یکی از اراذل و اوباش سطح یک شهر تهران به عنوان قاتل فراری شناسایی می‌شود.

سرهنگ یاراحمدی تصریح کرد: مجروحان حادثه اعلام کردند که آن‌ها از دوستان قاتل فراری هستند که این قاتل پس از آزادی از زندان در خانه مجردی اقدام به برگزاری میهمانی کرده، اما در میهمانی با آن‌ها درگیر شده و هر ۳ نفر را با ضربات چاقو مورد هدف قرار داده است.

سرپرست پلیس آگاهی تهران بزرگ ادامه داد: از زمان اعلام خبر به اداره دهم پلیس آگاهی، پرونده قتل عمد تشکیل شده و تحقیقات ویژه پلیس برای دستگیری قاتل در دستور کار اداره پلیس دهم آگاهی قرار گرفته است.

انتهای پیام/

 

چاقوکشی و قتل در مهمانی مجردی

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر