کد خبر: ۶۵۴۰۳۵۶
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۷:۰۰

سمیرا ارم گفت: قصد دارم با کسب مدال طلا پاراتیراندازی، پرچمداری خود در بازی‌های پارآسیایی جاکارتا را تاریخی کنم.

سمیرا ارم بانوی پاراتیرانداز کشورمان در گفتگو با خبرنگار گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان؛ اظهار کرد: اولین حضورم در رقابت‌های پارآسیایی با پرچمداری کاروان ایران همراه شد که این موضوع برای من افتخار بزرگی است و سعی می‌کنم با کسب مدال طلا این اتفاق بزرگ را تاریخی کنم.

پرچمداری کاروان ایران مسئولیتم را افزایش داد

  • او ادامه داد: پرچمداری کاروان ایران در بازی‌های پارآسیایی ۲۰۱۸ اندونزی مسئولیتم را در ورزش افزایش داده است و سعی می‌کنم در ورزش حرفه‌ای علاوه بر کسب نتایج درخشان، اخلاق مداری و رفتار جوانمردانه را رعایت کنم تا الگوی مناسب برای بانوان کشورم باشم.

موفقیت بانوان تیراندازی، باعث پرچمداری آن‌ها شد

  • دارنده نشان طلا مسابقات جهانی درباره پرچمداری بانوان ایران در رقابت‌های المپیک، پارالمپیک و بازی‌های پارآسیایی عنوان کرد: عملکرد موفق بانوان تیراندازی و تیروکمان باعث شد که در این مدت مسئولان ورزش کشور پرچمداری کاروان ایران را در رقابت‌های مختلف را به بانوان ورزشکار بسپارند.

معلولیت مانع موفقیت در ورزش نمی‌شود

  • او افزود: حضور بانوان محجبه ایران به عنوان پرچمدار کاروان کشورمان در رقابت‌های مختلف به مردم دنیا ثابت می‌کند که تا چه اندازه مسئولان ورزش ایران به حضور بانوان ورزشکار اهمیت می‌دهد و می‌توانیم این پیام را به مردم بدهیم که معلولیت مانع موفقیت در ورزش و زندگی نمی‌شود.
  • ارم در مورد انتخاب پرچمدار کاروان ایران دربازی‌های پارآسیایی اندونزی عنوان کرد: در این باره تنها مدال آوری ورزشکار ملاک نیست و یک بازیکن باید از نظر اخلاقی و رفتاری هم مورد تائید باشد تا به عنوان پرچمدار کاروان ایران انتخاب شود. خوشحالم که توانستم در تمام مراحل موفق عمل کنم و در اولین حضورم پرچم کشورم را در مسیر رژه کاروان‌های ورزشی حمل کنم.

پرچمداری آرزوی هر ورزشکاری است

  • بانوی پاراتیرانداز کشورمان افزود: پرچمداری کاروان ورزشی آرزوی هر ورزشکاری است و خیلی خوشحالم که توانستم به این آرزوی بزرگ برسم.

انگیزه ام برای کسب مدال در جاکارتا بیشتر شد

  • ارم در ادامه بیان کرد: با توجه به مسئولیتی که به من سپردند انگیزه ام برای کسب مدال طلا و همچنین عنوان قهرمانی آسیا بیشتر شد و تمام تلاشم را می‌کنم تا با قرار گرفتن روی سکوی نخست آسیا جواب اعتماد مسئولان ورزش را به بهترین شکل بدهم.

وعده پاداش ۱۵ میلیون تومانی به من دادند

  • ملی پوش پاراتیراندازی درباره پاداش کمیته ملی پارالمپیک برای کسب سهمیه پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو بیان کرد: طبق صحبتی که مسئولان کمیته مطرح کردند مقرر شد مبلغ ۱۵ میلیون تومان به من، ساره جوانمردی و مهدی زمانی به دلیل کسب سهمیه پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو اهدا شود که البته هنوز پرداختی صورت نگرفته است.

تیم ملی با کمبود تجهیزات مواجه نیست

  • ارم درباره کمبود تجهیزات عنوان کرد: با کمبود تجهیزات و فشنگ برای بازی‌های پارآسیایی مواجه نیست و صمیمی رئیس فدراسیون جانبازان و معلولین تعداد فشنگ مورد نیاز برای ماده خفیف را تهیه خواهد کرد تا در اردو‌های تیم ملی با مشکل مواجه نشویم.

شرایط سخت مانع از رسیدن با اهدافم نمی‌شود

  • بانوی پاراتیرانداز کشورمان گفت: برای اینکه در رقابت‌های جهانی بتوانم نتیجه لازم را کسب کنم و سهمیه پارالمپیک را بدست آورم بسیار تلاش کردم و شرایط سخت در این مسیر مانع از رسیدن به اهدافم نشد و با حمایت کادرفنی توانستم در سه سال موفقیت‌های زیادی را بدست آورم.
  • پرچمدار کاروان ایران در بازی‌های پارآسیایی ۲۰۱۸ اندونزی خاطر نشان کرد: از خسروی وفا رئیس کمیته ملی پارالمپیک تشکر می‌کنم که من را به عنوان پرچمدار انتخاب کرد و تمام تلاشم را می‌کنم تا با کسب خوش رنگ‌ترین مدال بازی‌ها باعث به افتخار آفرینی برای کشورم شوم.

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر