کد خبر: ۶۵۴۰۹۳۲
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۳

ده ها فلسطینی با پرتاب لنگه کفش و تخم مرغ به سمت هیأت آمریکایی در شهر بیت لحم واقع در جنوب کرانه باختری، اعتراض خود را به تصمیم رئیس جمهور آمریکا درباره قدس اشغالی نشان دادند.

اعتراض فلسطینی ها با پرتاب لنگه کفش و تخم مرغبه گزارش حوزه تحولات منطقه گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ ده ها نفر از فعالان فلسطینی شب گذشته با تجمع در بیت لحم، اعتراض خود را به برگزاری مراسمی از سوی کنسولگری آمریکا نشان داده و به سمت هیئت آمریکایی شرکت کننده در این مراسم لنگه کفش و تخم مرغ پرتاب کردند. 

شرکت کنندگان در این تجمع اعتراضی تصریح کردند که برگزاری هیچ گونه برنامه ای از سوی نهادهای آمریکایی در داخل اراضی اشغالی فلسطین را قبول ندارند. آنها همچنین پرچم های فلسطین و پلاکاردهایی در دست گرفته بودند که سیاست آمریکا در قبال مسأله فلسطین را محکوم می کرد.

آنها بر مخالفت خود با تصمیم ترامپ مبنی بر اعلام پایتختی قدس برای رژیم صهیونیستی و انتقال سفارت آمریکا به این شهر تاکید کردند.

گفتنی است که آمریکا دوشنبه گذشته با وجود اعتراضات طرف های فلسطینی و جامعه بین المللی، سفارت خود را به قدس اشغالی منتقل کرد. دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در تاریخ ۶ دسامبر گذشته قدس را به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی به رسمیت شناخته و دستور انتقال سفارت آمریکا به این شهر را داده بود.

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر