کد خبر: ۶۵۴۰۹۵۶
گروه : کردستان » سنندج
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۱

فدراسیون ژیمناستیک پس از بررسی و سنجش در سال ۹۶، هیأت ژیمناستیک کردستان را با توجه به معیارهای تعیین شده در میان کلیه استان های سراسر کشور در سطح عالی ارزیابی کرد.

هیات ژیمناستیک استان کردستان در سطح عالی کشور ارزیابی شدبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان و به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان، طی ارزیابی های صورت گرفته از سوی فدراسیون در سال ۹۶، هیات ژیمناستیک استان کردستان به عنوان گروه عالی در سطح کشور معرفی و انتخاب شد.

هیات کردستان در سال ۹۶ با تعییر در بخش مدیریتی خود توانست با بهره گیری از توانمندی های افراد فنی تحول خوبی را در این رشته پایه به وجود آورد.

شرکت در کلیه رقابت های کشوری، منطقه ای، لیگ و کسب مدال های رنگارنگ و قرار گرفتن در سکوهای اول تا سوم و حضور موفق قهرمانان در رقابت های بین المللی و کشوری از ارزیابی های فدراسیون بوده است.

همچنین در دیگر آیتم ها و معیارهای فدراسیون ژیمناستیک برای انتخاب هیات کردستان به عنوان گروه عالی می توان ارتقاء سطح مربیان و داوران استان و حضور ژیمناستیک کاران استان در رده های مختلف سنی اردوی های تیم ملی را نام برد.

حضور ثابت پدرام زاهدی ژیمناستیک کار موفق کردستانی در اردوی تیم ملی بزرگسالان کشور و کسب دو نشان طلا و برنز رقابت های بین المللی اسلوونی در تاریخ ژیمناستیک کردستان بی نظیر بود که در سال ۹۶ در کارنامه هیأت استان ثبت و ضبط شد.

همچنین انتصاب امید شیخ احمدی به عنوان مربی تیم ملی جوانان ژیمناستیک هنری مردان کشور و قرار گرفتن در رأس کمیته مربیان فدراسیون و حضور در رقابت های آسیائی و بین المللی در جایگاه مربی و داور از افتخارات هیأت استان بود که در سال گذشته به وقوع پیوست.

همچنین برگزاری جشنواره های استعدادیابی استانی و دارا بودن بیش از ۵ هزار ورزشکار سازمان یافته در سطح کردستان از آیتم های مورد ارزیابی استان ها از سوی فدراسیون ژیمناستیک بود.

هیات ژیمناستیک استان کردستان با کسب این افتخارات و معیارها در سال ۹۶، توسط کمیته فنی مورد ارزیابی قرار گرفت و توانست با بدست آوردن بیشترین امتیاز گروه عالی کشور را در تقویم موفقیت های خود ثبت کند.

گفتنی است، هیات استان طی سال های ۹۲،۹۳ و ۹۴ نیز از سوی فدراسیون گروه عالی کشور را از آن خود کرده بود.

انتهای پیام/ز

ژیمناستیک استان کردستان در سطح عالی است

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر